רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

הסכם ממון עד הבית
הסכם ממון - בשירות מהפכני עד הבית רק 1500 ש"חכל מי שמעוניין לקיים קשר זוגי רגוע, נינוח ונטול אינטרסים כלכליים, חייב לערוך הסכם ממון. למעשה, זוהי הדרך היחידה לשמור על הזכויות הכלכליות של שני הצדדים, במיוחד אם מדובר על מצב שבו צד אחד מגיע ממעמד כלכלי גבוה יותר מהצד השני. במקרים מסוג זה, עלולים להיווצר מתחים בין בני הזוג, לכן מומלץ לדאוג מראש לחתימה על הסכם משפטי שמסדיר את כל ההתנהלות הכלכלית ביניהם. מומלץ לערוך את ההסכם בצורה אישית, באמצעות עורך דין שמתמחה בתחום. זוהי הדרך האידיאלית להבטיח לעצמכם הסכם בעל תוקף משפטי שלא ניתן לערער עליו בבית המשפט. חברת צוואות עדים מספקת שירות ייחודי של עריכת הסכם ממון אישי עד הבית. במחיר משתלם של 1,500 ₪ בלבד, תוכלו ליהנות מייעוץ משפטי בנוחות שלכם, ללא צורך לבזבז זמן על נסיעה והמתנה בתור.

מהן הסיבות המרכזיות לעריכה של הסכם ממון?

• הסכם ממון הינו הסכם משפטי שנועד להגן על הזכויות הכלכליות של שני הצדדים. המטרה שלו היא למנוע מצב שבו הצד ה"חלש" יותר מבחינה כלכלית, יישאר חסר כל במקרה של פרידה. מצד שני, המטרה שלו היא גם להגן על הרכוש של הצד ה"חזק" יותר, כדי למנוע מצב של ניצול.

• הסכם ממון מבטיח לשני הצדדים כי הקשר ביניהם חף מכל אינטרס כלכלי. לאחר החתימה על ההסכם, אין עוד צורך לתהות מה יקרה במקרה של פרידה. כל העניינים הכלכליים נסגרים מראש, והקשר חופשי לגדול ולהתפתח על בסיס של אהבה וכבוד הדדי.

• במידה ובני הזוג בוחרים לגור בדירה ששייכת לאחד מהם, חשוב לנסח סעיף ייעודי בהסכם, כדי למנוע מהצד השני לקבל זכויות בדירה.

• במידה ואחד הצדדים מגיע לקשר עם חובות, חשוב לעגן בהסכם כי החובות לא יעברו לצד השני, במקרה של פרידה.

• במקרה של נישואים שניים, חשוב לערוך הסכם משפטי כדי למנוע אי הבנות או מתיחות מיותרת מצד הילדים מהקשר הקודם. ברוב המקרים, בני הזוג ירצו לשמור על הנכסים והרכוש שלהם שנצברו לפני הקשר, על מנת להבטיח את העתיד הכלכלי של הילדים שלהם מנישואים קודמים.

• הסיבה המרכזית לעריכת הסכם ממון, היא הרצון לפשט ולהקל על החיים שלכם, במקרה של פרידה עתידית. אין שום צורך להיסחב למאבקים משפטיים, כאשר ניתן להחליט הכול מראש. כמו כן, ניתן להוסיף להסכם סעיפים ספציפיים שנוגעים לילדים, כמו למשל דמי מזונות או משמורת.

כיצד להבטיח לעצמכם הסכם ממון בעל תוקף משפטי?

היום ניתן למצוא באינטרנט לא מעט עותקים של הסכמי ממון שונים, אך מי שמעוניין לשמור על האינטרסים שלו, חייב להשקיע קצת יותר. רק הסכם משפטי שנכתב על ידי עורך דין שמתמחה בתחום, יוכל ליהנות מתוקף משפטי חזק, שלא ניתן לערער עליו. חברת צוואות עדים מספקת שירות מומלץ של עריכת הסכם ממון אישי עד הבית. החברה פועלת בפריסה ארצית, על מנת לאפשר לכל זוג לחתום על ההסכם המשמעותי ביותר בחיים הזוגיים שלהם, בסביבה הרגועה והבטוחה של הבית. עו"ד מטעם החברה מתאים את ההסכם לנסיבות הייחודיות של בני הזוג, ומספק הדרכה אדיבה וסבלנית, על מנת ששני בני הזוג ירגישו בנוח עם ההסכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.
עריכת הסכם ממון בשירות אישי עד הבית רק ב 1500 ש"ח 
לפרטים התקשרו: 073-374-2828

טואול - בניית אתרים