רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

הרב אברהם שבתאי


הרב אברהם שבתאי

עורך חופה בסגנון מרשים ומרגש עם הומור קליל

הרב אברהם שבתאי עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ ומאפשר לכם לתת שכר טירחה כראות עינכם. החופה נערכת בסגנון מרשים קליל ומרגש בשילוב שירה קלילה(לפי בקשת הזוג) בתוספת נופח אישי על סיפור היכרותכם. במהלך החופה משרה אוירה רגועה ונעימה. בקיצור חופה שתכבוש את לב הקהל .הרב אברהם שבתאי מלוה ומדריך אותכם בענינים הקשורים לרבנות .ועורך את החופה בסגנון צעיר,ומרשים, בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג לחופה של פעם בחיים .


שירות לקוחות: 073-374-6655

 המלצות


המלצה רונית וישראל

היה לנו העונג להכיר בנאדם מקסים כל כך.עוד לפני שהכרנו אותו ציפינו לפגישה, בשל התגובות שראינו אך לא שיערנו שלא יהיה ניתן להביע במילים את העונג מאדם מיוחד כל כך.
היינו נוכחים במספר חופות של הרב ולמרות שישנם מוטיבים חוזרים ברובן, לכל חופה הוא מכניס שינויים המתאימים לבני הזוג- כמובן לאחר התייעצות עימם. לא היה אורח בחתונה שלא התפעל מאופן העברת החופה .
ההחלטה לקשור את עתידנו זו עם זה לנצח קשה ולכן יש צורך במישהו אשר יתווך וירכך את המעבר מחיי רווקות לחיי נישואין וחשוב שיעשה זאת בצורה המתאימה לבני הזוג - הקפדה (לא מוגזמת בכלל) על החלק ההלכתי והרוחני שבנישואין תוך הדגשת החלק החברי, הכבוד ההדדי והאהבה בין בני הזוג להצלחת החיים המשותפים.
אנו כמובן נשאר עימו בקשר גם בעתיד- לא כל יום פוגשים אנשים כאלה ("אנשים טובים באמצע הדרך..")
אפשר להגיד שממש התאהבנו.המלצה נועה ונדב

איש מיוחד מאוד. הגענו אליו לאחר שראינו את טקס החופה שהוא ערך בחתונה של אחד החברים שלנו. זה היה טקס החופה הראשון שנחכנו בו שעניין, שילוב של חופה קלילה מרשימה ומרגשת בשילוב שירה קלילה. ידענו שהוא מאוד מבוקש, ולכן יום למחורת סגירת האולם התקשרנו אליו. טקס החופה שלנו היה בדיוק כפי שרצינו, לא ארוך מידי, לא מעיק, אלא טקס שגם ריגש וגם הצחיק כבוד הרב מילא אחר כל הבקשות שלנו, כולל להגיד כמה מילים מתאימות ביידיש. כל האורחים סיפרו לנו שהם נהנו מאוד מהטקס, והיו כאלה בקשו את מספר הטלפון שלו

המלצה אורטל ואורן

הטקס היה מאוד קליל והאורחים מאוד התלהבו. סיפר עלינו דברים אישיים במהלך הטקס (בעקבות זה שישב איתנו לפני הטקס ועברנו קצת על הרקע שלנו).
בטקס עצמו נתן לי לענוד טבעת לבעלי, ללא הפרדה מהטקס או משהו כזה, וכן שנינו אמרנו אם אשכחך ירושלים (שאת זה האמת לא ביקשנו, אבל יצא בסדר).
מומלץ לטקס נעים וזורם

המלצה שרון ואדם

מומלץ בחום רב למי שרוצה טקס מרגש ובלתי נשכח !!!
בחיפושינו אחר רב ,חיפשנו רב שיעביר את טקס החופה בצורה מרגשת,ושילוב של שירה מרגשת וכשפגשנו את הרב אברהם שבתאי הסתיימו חיפושינו. 
הרב שבתאיך איש מקסים והעביר את טקס החופה בחתונתינו באופן מקסים ומעל לציפיותינו.
האורחים שלנו לא מפסיקים לשבח את הרב ולציין כי החופה שלנו הייתה הכי מרגשת שראו עד כה.

המלצה רונן ואורפז

אין רב כזה!!!!!!!!
החופה הייתה קלילה, זורמת, מהנה. אנשים לא מפסיקים לומר כמה הם נהנו בחופה ועל פי התמונות אנו יכולים להעיד שהאורחים היו עסוקים בחופה ולא באוכל כמו שבשאר החתונות שהיינו בהם- ואין ספק שזה קשור לקלילותו של הרב.
2 זוגות שונים סגרו איתו עוד באותו הערב.

המלצה עמית ונעמה

הרב אברהם שבתאי הוא אדם נעים מאוד ומיוחד. מהרגע הראשון בפגישה איתו ידענו שהוא יהיה הרב שלנו. 
טקס החופה היה יפה ומכובד בשילוב שירה קלילה והמון אנשים אמרו לנו אח"כ שהיתה חופה נהדרת ויוצאת דופן.

המלצה אינה ואולג

רב מדהים, נחמד, מקסים שהעביר לנו את החופה בדיוק בצורה שרצינו - שתהיה אישית ושלנו ושלא תהיה משעממת. כל הקהל צחק והקשיב לחופה ואנשים ממש ממש התרגשו!! איפשר לנו לומר מילים אישיות אחד לשני ולתת טבעת לבעלי עוד לפני שבירת הכוס!! הייתי נוכחת בזמן חתימת הכתובה, קידשנו עם יין לבן והוא מאפשר גם לכלה לומר "אם אשכחך...". כשקראתי את התגובות עליו פה באתר הדבר היחידי שדאגתי היה מעודף הומור אבל לדעתנו היה הומור בדיוק במידה הנכונה וממש לא הרגיש לנו כאילו החופה היא מופע סטנדאפ או משהו כזה - הוא הצליח לשמור על המעמד המכובד והמיוחד ובכל זאת להפוך את זה למשהו אישי ומרגש עם הומור שהקהל יוכל להתחבר לטקס ובאמת להקשיב!!קיבלנו אינסוף מחמאות על החופה ובקיצור רב מעולה ואנחנו מאושרים שבחרנו אותו!!  

המלצה אירנה ובוריס

מקסים, קליל. העביר את החופה באופן מושלם. ביקש שנכין מראש פרטים עלינו, על ההורים, על החופה שאנו מעוניינים ושזר באופן מושלם את כל הפרטים לסיפור, אשר יצר תחושה של היכרות עמוקה עימו. האורחים הוקסמו מהחופה. ידע לסחוף ולעניין את הקהל, כך שהיה שקט מוחלט בזמן הטקס, שהפך בזכותו למעניין, מרגש ואישי.חלק מהאורחים אף ביקשו שנשלח להם את החופה כקליפ שתהיה להם למזכרת. ממליצים בחום

המלצה נעומי וארז

רב מקסים ולבבי, הרגיע אותנו הדריך אותנו והדהים אותנו נפגשנו איתו למספר פגישות לפני החתונה בהן הוא הסביר לנו על הרבנות, על החופה
הפגישות איתו היו קלילות ומשעשעות, מאוד נהנו לדבר איתו
ערך לנו טקס מאוד מיוחד, טקס עם תחושה מאוד אישית
מי שרוצה חתונה מיוחדת, הרב שבתאי מומלץ ביותר!!!!!

המלצה ירון ורחל

את הרב אברהם שבתאי פגשתי בחתונה של חברה שלוש שנים לפני שבכלל הכרתי את בעלי. שמעתי איך הוא העביר את הטקס והתאהבתי בו!
דיברתי איתו מיד בתום החופה, הוא ברך אותי למציאת זוגיות טובה בע"ה אמר את שמו ונפרדנו.
יום אחרי הצעת הנישואין שקיבלתי, במוצאי שבת, הרמתי לו טלפון מיד כדי לספר לו מי אני ושיכין את עצמו נפשית לאירוע.
ביום החופה הרב אברהם שבתאי אסף פרטים אישיים עלנו ועל המשפחה וצרף אותם תוך כדי הטקס באופן ספונטני ומרגש.
כל רגע איתו היה תענוג ואנו מחפשים הזדמנויות לפגוש בו בשנית.
אני ממליצה בחום , ראש פתוח לב ענק ומלא באהבה .

מודים לו מקרב לב על הנוכחות והאהבה שהביא איתו.

המלצה שגיא ושירן

הרב אברהם שבתאי היה פשוט נהדר! למי שמחפש חופה קלילה, עים שילוב של שירה קלילה ומעניינת ממש כדאי לדבר איתו.
ריגש את אורחינו היה פתוח לכל מיני רעיונות מודרניים שאנחנו האמת לא התחברנו אך לאלו שמחפשים לשבור כוס ביחד, לומר ברכות, לדקלם ביחד- הוא מאוד בעד.
האורחים מאוד החמיאו לנו עליו ושהוא ממש היה מעולה, זוג מאורחינו סגר איתו במקום על החתונה שלו.

המלצה יפה ואיתי

מעבר לטקס הקליל והמשמח עומד איש מבריק עם רעיונות יצירתיים להעביר לאורחים את החופה באווירה בלתי נשכחת. בפגישה הראשונה הרב שואל על המשפחה ועליכם כזוג. מה הסגנון הרצוי לחופה, מי ה DJ והצלמים וממליץ על ספקים נוספים עם הנחות שהוא יכול לסדר לכם. בהמשך הרב מבקש להכין דף עם עיסוקי ההורים, עליכם וכיצד נפגשתם ומזה הוא מכין חופה זורמת ומעניינת. הרב מעביר את החופה בצורה מרגשת .  אחרי החופה והחתונה כולם אמרו שהייתה חופה בלתי נשכחת ומרגשת עד דמעות. תודה ענקית!!

המלצה נועם והילה

הגענו לרב אברהם שבתאי דרך חברה טובה שלי שהרב חיתן 3 חודשים לפני. ממש אהבנו את החופה שהוא עשה והחלטנו שזה יהיה גם הרב שלנו. אנחנו חיפשנו רב קליל מרגש שיודע להעביר חופה עים שירה קלילה. 
הרב הוא איש מאוד כריזמטי עם נוכחות ואנרגיה עוצמתית. הוא ניהל את החופה בצורה מרשימה ומכובדת מאוד. החופה הייתה קלילה זורמת וגם מרגשת. אחרי החופה קיבלנו הרבה מחמאות על הרב מצד האורחים.
אנחנו ממליצים על הרב אברהם שבתאי בחום!

המלצה נועם ולי

אם תצליחו לתפוס אותו , כי הוא עמוססססססס
עשיתם לעצמכם את החופה
הוא מרגש, קצר, מלהיב...................בקיצור ג-ד-ו-ל

המלצה גבריאל ושרונה

אין מה לומר מלבד - מדהים!!! זה מתחיל בפגישה הראשונה שלנו עםאברהם שבתאי שארכה כשעתיים ונהנינו מכל שנייה, כבר אז התאהבנו באדם המדהים הזה. הוא לימד אותנו על מנהגי היהדות הקשורים לחופה ומשמעויותיהם . הרב אברהם שבתאי שאל אותנו האם נרצה חופה ארוכה או קצרה, בשילוב שירה או לא, אם נרצה כל אחד לברך את השני במעמד החופה, אם שרונה תרצה לתת לי טבעת ואם נרצה לומר ביחד את "אם אשכחך...", כאשר הוא לא ניסה לכפות עלינו כלום וממש אהבנו את הגישה הפתוחה והתומכת. 
הרב אברהם שבתאי הגיע לגן ממש עם האורחים הראשונים (שמענו על הרבה שמגיעים ממש לחופה ואפילו מאחרים) ונרצה להדגיש כי אברהם שבתאי לא עורך יותר מחופה אחת בערב (כמו ששמענו על הרבה אחרים) ומעניק את כל תשומת הלב לחופה שאותה הוא עורך באותו הערב. 
במעמד החתימה על הכתובה הרב אברהם שבתאי המשיך להיות קליל ונתן לנו את ההרגשה הכי נוחה בעולם וגם המשיך להצחיק אותנו עד כדי דמעות.
על החופה עצמה ניתן רק לומר שכמות הטלפונים שקיבלנו אחרי החתונה בבקשה לקבל את פרטיו היתה ענקית, כולם פשוט התלהבו אברהם שבתאי ומהחופה שערך! החופה היתה מאוד מרשימה ויחד עם זאת קלילה ומצחיקה. 

את האמת - ניתן לכתוב על אברהם שבתאי עוד עשרות עמודים ועדיין זה לא יספיק לתאר כמה אנחנו רוצים להודות לו ואנחנו גם מאמינים שנשאר איתו בקשר גם במהשך חיינו (ורק מן הסיבות הטובות...).

המלצה דויד וסיוון

הוא היה מאוד פתוח לרעיונות ואף נתן לנו כמה רעיונות משלו שלא מקובעים לסטנדרט כמו לומר את "אם אשכחך ירושלים..." ביחד הבעל והאשה. הוא התאים את החופה לצרכים שלנו הוסיף שירה קלילה בטוב טעם  שגרמו בדיוק לאווירה המתאימה. הוא אפשר לאשה לתת טבעת לגבר מה שלא כולם מאפשרים תחת החופה גם אם זה מוגדר מתנה. הרב אברהם שבתאי הוא בן אדם ישר ומקסים שיתאים את החופה למה שאתם רוצים ויכניס מאפיינים שלכם כך שירגישו שיש יחודיות במאורע. ממליצים בחום.

המלצה ירדנה ותמיר

לרב אברהם שבתאי הגענו אחרי שראינו אותו בשתי חתונות שונות. עוד לפני שהחלטנו להתחתן, החלטנו שניקח אותו בבוא היום... אין ספק כי מעמד החופה הוא מעמד מרגש ואף קצת מלחיץ, והרב אברהם שבתאי משרה אווירה נעימה. בחופה עצמה הרב היה מאד מרגש,מרשים וקהל האורחים נהנה מכל רגע. יתר על כן, מאד מצא חן בעיננו שהרב שוויוני, ונותן לשני בני הזוג לומר בחופה "אם אשכחך ירושלים..." ואף מתיר לכלה להיות נוכחת במעמד החתימה על הכתובה. לאחר החופה הרבה אורחים שיבחו את הרב על כך שערך חופה לא ארוכה מידי ולא קצרה מידי, ובעיקר מעניינת. היה לנו הכייף והכבוד להינשא ע"י הרב אברהם שבתאי.

המלצה שלומי ואורנה

רב קליל, נחמד ומקצועי העביר את החופה בצורה קלילה מרשימה ושובת לב.
כולם שאלו על הרב מאיפה הבאנו אותו ומי זה הרב המקסים הזה ,רב פשוט מדהים מדבר לעניין ועל בני הזוג.
אנשים התחברו לחופה ו- 450 איש פשוט לא זזו מהחופה כמו כן היה שקט במהלך כל החופה היה פשוט טקס מקסים קצר ולעניין.
רב מומלץ בחום 

המלצה ירון וענת

כשרק החלטנו להתחתן היה לנו ברור שאנחנו רוצים חופה קלילה, מרשימה,ומרגשת בשילוב שירה קלילה שתוסיף עניין ומהות לטקס החופה בלי יותר מידי הגבלות ושסך הכל תתאים לאורח החיים שלנו (לחלוטין) מחופה סטנדטית ומשעממת הוא עשה לנו חופה שאנשים לא מפסיקים לדבר עליה והכי חשוב, היא היתה כל מה שרצינו...

המלצה תמר ואילן

הרב אברהם שבתאי היה הכוכב של הערב. מאחר ושנינו מאוד ליברלים ביקשנו טקס קצר. התכוונו להתחתן אזרחית ולקיים טקס רפורמי בחתונה אבל בכל זאת נתנו צ'אנס לזרם האורתודוקסי והחלטנו להפגש עם רב שמאושר ע"י הרבנות. לאחר פגישה של שעה עם הרב אברהם שבתאי הבנו שאפשר לעשות את זה כ"חוק" ועדיין לא לבטל את האמונות שלנו. הטקס היה כדת וכדין אבל באופן שמתאים לנו.היה טקס פשוט מדהים, מאוד מרגש,אמיתי וליברלי. מדובר באיש מקסים שנהנו לדבר איתו בלי קשר הרבה חברים שלנו מתחתנים בקרוב וביקשו את הטלפון שלו,אנחנו ממליצים גם לכם! תודה רבה הרב שבתאי,מעריכם את הכל! 

המלצה דני ולורן

מאז שנכחתי בחתונה בה הרב היה הרב אברהם שבתאי ידעתי שאני רוצה שהוא יהיה הרב בחתונתי ולשמחתי אכן כך היה.
הרב כיבד את בקשותינו וערך חופה מרגשת, הכוללת שירה קלילה ומרגשת והכי חשוב לא ארוכה ומייגעת.
השיחות והמפגשים עם הרב שבתאי היו נעימים מאוד, הרב מרגש ומאוד אהבנו את זה.
קיבלנו אין ספור מחמאות על החופה ועל השילוב המנצח בין חופה מרגשת ועם זאת גם משעשעת

המלצה ירונה ודויד

הרב אברהם שבתאי עשה את החופה, יש לציין כי הוא אדם נחמד מאוד, רגוע, קשוב ונותן שירות מעולה.עשה לנו חופה מקסימה ומיוחדת שגררה אחריה גל שבחים שלא פוסקים.חופה קצרה ולעניין, תוך כדי שילוב מהות ויציקת תוכן מיוחד ומרגש בטקס, איפשר לכלה לענוד את הטבעת לחתן במעמד החופה.היה קשוב לצרכינו ורצונותינו בכל שלב משלבי תכנון החופה. 

המלצה דנה וגל

טוב, אין דברים כמוהו. חופה מקסימה מרגשת בשילוב של שירה מרגשת.
מהרגע שפגשנו אותו ידענו שהוא בשבילנו, אישיות פשוט מקסימה ושובה, אדם מרשים .אני לא מפסיקה לקבל תגובות על החופה ועל כמה שהוא תותח.
אכפתי ומקצועי, הגיע לאולם מוקדם, הסביר לנו הכל כמו שצריך, עשה חופה קצרה קלילה ומרשימה!!
מומלץ בחום רב, פשוט אישיות שכבוד הוא לנו שזכינו שתחתן אותנו :)

המלצה אתי ומקסים

חיפשנו רב שלא ילאה אותנו בחופה, ושלא יהפוך את הטקס לארוך ומשעמם. זכרנו כמה חופות שהיינו בהן שממש כמעט נרדמנו מרוב שיעמום. הרב דיבר ודיבר ולא הפסיק. לא היה שום רגש ושם התרגשות, וידענו שכזו חופה בחיים לא תהיה לנו. ומזל שפגשנו את הרב אברהם שבתאי, כי הוא עשה לנו את החופה המושלמת. כזו שכללה גם דמעות של רגש, גם דיבורים וגם ברכות. הכל היה במידה. הוא היה מאוד נחמד ואיכפתי בפגישה ושאל איזה סגנון של חופה אנחנו רוצים. הוא התייחס לכל בני המשפחה במהלך הדברים שהוא אמר בחופה, וזכר כל פרט ופרט ממה שאמרנו לו לפני כן. הייתה ממש תחושה שהוא מכיר אותנו ושאנחנו לא עוד זוג בים הזוגות שעוברים אצלו. 
דבר נוסף מאוד חשוב לציין- הוא התייחס גם לכלה. הוא נתן לה לדבר בחופה כרצונה, לתת טבעת לחתן, ואפילו להיות בחדר החתימה על הכתובה! שזה לא מובן מאליו, ויש רבנים שפשוט מתעלמים מהכלה כאילו היא בכלל לא חלק מכל החגיגה הזו.
טקס מיוחד, לא כזה שרואים כל יום, מרגש ברמות, מצחיק כשצריך ובעיקר נעים מאוד מאוד!
מומלץ בחום!

המלצה אדיר ואלונה

שלב החופה היה השלב המרגש ביותר עבורי, והרב אברהם שבתאי הפך אותו למרגש עוד יותר!!
הטקס היה קליל עים שירה שובת לב וכל האורחים היו חלק בלתי נפרד מהטקס דבר שהיה מאוד חשוב לנו.

הרב סיפר עלינו, על היכרותנו, על עיסוקנו וריגש את כולנו.
לכל אורך הדרך יכולנו לפנות אליו בשאלות ותמיד קיבלנו מענה!

מומולץ בחום לזוג שמחפש רב מרגש

המלצה שירן וירון

רציתי להמליץ מכל הלב על הרב אברהם שבתאי, שערך לנו חופה מאוד מרגשת וקלילה. 
בזמן החופה היתה דממה- לא היו רחשים ודיבורים.
לאחר החתונה כולם שאלו אותנו עליו, והאם הוא קרוב משפחה.
מראש אפשר להגדיר לו אם אתם רוצים חתונה עים שילוב שירה או ללא ( תלוי בטעמכם האישי:))
הוא הקדים לחופה! מה שהיה מאוד מרגיע.
התקשר כמה ימים לאחר החתונה לשאול לשלומנו.,באמת בן אדם מקסים.

המלצה נועם ונלי

הרב אברהם שבתאי הוא אדם מקסים וחביב, נפגשנו איתו פעמיים לפני החתונה, כאשר אחת הפגישות נערכה שעתיים. הוא הקדיש לנו מזמנו והסביר לנו על כל כללי טקס החופה. אהבנו מאוד את הסבלנות,תשומת הלב והיחס החם והאישי שקיבלנו ואת העובדה שהיה לו חשוב מאוד להכיר אותנו ואת משפחתנו הקרובה לפני החתונה.
טקס החופה היה מדהים, כל הקהל  הקשיבו לטקס ולאחריו קיבלנו המון פידבקים חיוביים על החופה.

המלצה נועם ונלי

הרב אברהם שבתאי הוא אדם מקסים וחביב, נפגשנו איתו פעמיים לפני החתונה, כאשר אחת הפגישות נערכה שעתיים. הוא הקדיש לנו מזמנו והסביר לנו על כל כללי טקס החופה. אהבנו מאוד את הסבלנות,תשומת הלב והיחס החם והאישי שקיבלנו ואת העובדה שהיה לו חשוב מאוד להכיר אותנו ואת משפחתנו הקרובה לפני החתונה.
טקס החופה היה מדהים, כל הקהל  הקשיבו לטקס ולאחריו קיבלנו המון פידבקים חיוביים על החופה.

המלצה יגאל ודורין

רב מדהים. העביר את החופה בצורה יוצאת מן הכלל. האנשים לא מפסיקים לדבר דווקא על הרב. הגיע בזמן, העביר את החופה בצורה מדהימה יפה מרגשת בשילוב שירה שיוצקת תוכן לחופה. אנשים אם אתם לוקחים אותו תנו לו יד חופשית להעביר את החופה  על תעצרו אותו, תנו לו לזרום. פשוט רב מדהים

המלצה איתמר ושירן

כבר בשיחה הטלפון הראשונה שלנו, גילנו אדם לבבי מאד. 

כאשר ביקשנו לראות חופה בעריכתו, מיד הסכים והזמין אותנו לטקס חופה קרוב למקום מגורינו. 
מיד לאחר החופה, ישב איתנו והסביר לנו לקראת מה אנחנו הולכים בצורה נעימה ומשעשעת. 
הרב ענה באדיבות על כל שאלה והתעניין בפרטים הקטנים ביותר של חיינו, ההיכרות שלנו, ואופי חתונתו.
השיחה עם הרב הייתה קולחת ונעימה ובסיומה לא הרגשנו שחלפו להן שעתיים...

חשוב לציין כי חלק מהייחודית של הרב היא התאמת אופי עריכת החופה לזוג. 
הטקסטים שונים מחופה לחופה, והרב שוזר את סיפור חייהם של הזוג ובני המשפחה בתוך הטקס בכשרון יוצא דופן. 

ביום החתונה, הרב הגיע מוקדם, ומיד ביקש לרענן את זכרונו באשר לאופי הטקס והפרטים ששאל בפגישה. הרב שאל את ההורים והעדים שאלות מנחות נוספות ואת התשובות שילב (בהפתעה) בחופה. 

הטקס היה בדיוק באורך שהתאים לנו (לא קצר מדי ולא ארוך מדי) וזה הרגיש שהרב "תפר" את הטקס למידותנו . ההומור היה משובח ובאולם היה שקט פרט לקולות צחוק רמים ומחיאות כפיים שנשמעו מדי פעם. 

כמעט בכל התגובות שקיבלנו לאחר החתונה, צוינה מידת ההפתעה מהייחודיות של הטקס שערך הרב, וחלק מהאורחים אף ביקש את מס' הטלפון שלו ונדמה שזה מעיד על הכל...

לסיכום. אנחנו ממליצים על הרב אברהם שבתאי בחום, ובהזדמנות זו רוצים להודות לו שוב על הטקס המיוחד שערך עבורנו. 

המלצה איציק ויונית

במהלך הפגישות לפני החתונה, הרב אברהם שבתאי ביקש להכיר אותנו ונוצר בינינו קשר אישי וחם, לכל אורך הדרך הרגשנו שיש מי שמנחה ומכוון אותנו - והאמת (למרות ששנינו חילונים לגמרי) היה גם כיף.
הרב אברהם שבתאי תמיד היה זמין ופנוי לדבר ולהסביר והרגיע אותנו מאוד.
הטקס עצמו היה מעולה - לא הפסקנו לצחוק לרגע.... ומיד אחרי החופה "נאלצנו" להעביר את הטלפון שלו לשלושה זוגות נוספים.
בקיצור - אם אתם רוצים חתונה קלילה,מרגשת,בשילוב שירה מהנה וע"פ בקשתכם, הרב אברהם שבתאי הוא הרב שלכם.
אנחנו ממליצים בחום

המלצה אורן וטליה

החל משבירת הקרח, מפגש ההכנה, בו כבוד הרב אברהם שבתאי הצליח לעשות את הבלתי צפוי ולרכך את בעלי הקשוח..... 
ועד שבירת הכוס, שלוותה בשילוב מדהים של ריגוש אין סופי.
ועד היום, שבו כל אדם שנכח בחתונה מבקש את הטלפון של הרב המדהים שלנו....
אין פשוט אין על החופה שהייתה לנו. 
חגגנו בצהרי שישי, על הים, והיה לנו פשוט אושר גדול שהאדם הענק הזה הוא שערך את הטקס שלנו.
הטקס הוא מרגש כל כך והיה לנו יום מלחיץ, ואברהם שבתאי הצליח להפוך אותו לנינוח ביותר, והקהל פשוט התמוגג.

המלצה נחום והלנה

פשוט נפלא!!! אין מילים!!!! מרגש ,מלהיב,כובש...
ראינו את כבוד הרב באירוע של חברה ופשוט התאהבנו... 
בעלי רצה חופה קלילה ומרגשת, לא ארוכה מדיי והרב ענה על כל הציפיות!!! 
הרב אברהם שבתאי ניפגש איתנו כחודשיים לפני, והמפגש איתו היה מהנה וחווייתי ורק חיזק לנו את הדיעה שהוא הרב שאנחנו רוצים
במהלך החופה הוא דיבר קצת עלינו (זאת לאחר שישב איתנו לפני החופה ושאל שאלות)  בנוסף הוא התחשב בכל הבקשות המיוחדות שהיו לנו :)
ממליצים בחום, באמת שאין רבנים כאלו!!!!

המלצה יפה ורונן

ענה על כל ציפיותינו. העביר חופה מרגשת בשילוב שירה שיחודית רק לו. איש מקסים ומגוון. נפגשנו לשיחת הכרות שהיתה באווירה מאוד נעימה. לפני החתונה היה מאוד מתחשב. הרגשתי מאוד לא טוב בימים לפני החתונה (לחץ בדיעבד :). התקשרתי לשאול אותו בנוגע למקווה...אמר לי שזה משהו שחשוב בשביל התחושה שלי אבל הכי חשוב שארגיש טוב..בטקס עצמו נענה לכל בקשתינו. העלה את החבר המשותף שהכיר בנינו בהפתעה לחופה לברך מספר ברכות . הזמין את אחותי המאורסת גם לחופה.בקיצור, אנחנו ממליצים בחום. הוסיף המון לחתונה. קיבלנו המון מחמאות. ומספר טלפונים אחרי לבקש את מספר הטלפון שלו .
הרב השרה אווירה מקסימה ומרגשת וכבש את לב הקהל....שילוב מנצח של ריגוש ,ושירה שיוצרת שילוב
מנצח של חופה של פעם בחיים....

טואול - בניית אתרים