רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

הרב אליהו זגורי


הרב אליהו זגורי
רב מזמר לחתונה שכר טירחה לפי ראות ענכם

הרב אליהו זגורי רב מזמר בסגנון מרשים,קליל,ומרגש עם תיאום מושלם לסגנון החופה שחלמתם. שילוב סגנון יחודי ומרגש שמתאים רק לכם.פגישת היכרות,סיוע ברבנות,הדרכה ועזרה שתגרום לכם להתרגש ולהיות מוכנים לרגע המאושר בחייכם.וכל זאת באהבה ובאמונה בגודל המצווה וחשיבות האירוע והכל ינתן מכל הלב,בחיוך,וברגישות.
שירות לקוחות: 073-374-6655

 המלצות

המלצה שי וספיר קניאס

רצינו להודות לרב זגורי על החופה המיוחדת והמרשימה שכל האורחים לא שוכחים את טקס החופה ואת הרב הצעיר והמוכשר שערך אותה ,הרב זגורי מלבד זאת שהוא שר ומעביר את החופה ברמה גבוהה שאין לתאר הוא נותן יחס אישי לכל אחד ומשתף את קהל האורחים ומשרה אוירה מסורתית וקלילה.רצינו פשוט להכיר טובה ולומר לכל מי שקורא את ההמלצה שמי שבוחר ברב המזמר הרב זגורי עושה את הבחירה המושלמת!!!המלצה יוסי וחן לוי

נסכם בכמה שורות אפילו שאפשר הרבה יותר ,שעיקר  ערב החתונה שלנו בסופו של דבר היה טקס החופה המיוחד והמהנה,והכל אודות לרב המזמר הרב זגורי שהעביר את הערב בצורה כל כך ייחודית מוזיקלית ומעוררת השראה עצומה בלב הנוכחים ועוד שנותן ערך מוסף על טקס מעמד החופה נתינת הטבעת ועוד.תודה רבה מכל הלב לרב זגורי!!! מומלץ בחום!

המלצה עידן ונופר סעדון

הכרנו את הרב זגורי בחתונה של חברים ומעולם לא חשבנו שהחופה יכולה להיות כל כך מהנה וסוחפת את קהל הנוכחים תוך כדי שירה ושמחה שאין לתאר וכשראינו זאת החלטנו מיד שבחתונה שלנו יהיה רק הרב זגורי שהינו בעל כישורים כריזמתי ומוזיקלי ברמה גבוהה,ובפרט איך שהוא מעביר את הערב בצורה כה ייחודית קלילה ומרשימה תוך כדי שיתוף פעולה עם הקהל.תודה תודה תודה! פשוט אין מילים!!!

המלצה רועי ואפרת ישראלי

הרב זגורי ערך לנו חופה כל-כך מהנה ומיוחדת שהדבר שנשאר בלב האורחים זו החופה  והרב המדהים שערך אותה!
האורחים עמדו מרותקים לאורך כל החופה והתגובות החיוביות אין לתאר, מעבר לזה שהרב צעיר וכריזמתי ונותן הרגשה נינוחה לסובבים אותו ,
תודה רבה מכל הלב לרב המזמר הרב זגורי
מומלץ בחום!!!

המלצה רפי ונועה אפריאט

הרב זגורי הינו רב מזמר ברמה גבוהה עורך חופות בצורה ייחודית ויוצאת דופן 
נותן אוירה והרגשה אחרת ממה שהכרנו במעמד החופה ומוסיף נופך על מעמד החופה ,
רצינו פשוט להודות על הבחירה שלנו ברב המקדש הרב זגורי . 

המלצה רונית ושלומי חיון

הרב זגורי ערך לנו חופה מרגשת וקלילה בדיוק כפי שרצינו.החופה היתה חוויה ברוח היהדות עינינית בשילוב הומור קל ושירה שאיחדה את כל הקהל כולו נהננו מכל רגע . האורחים לו הפסיקו לפרגן על הרב הנפלא שבחרנו.ואנחנו אחרי חיפושים בליתי פוסקים של רבנים הגענו לרב האידיאלי שיערוך לנו את החופה בדיוק כפי שרצנו קלילה,מרשימה,ענינית,ומרגשת.
אנחנו ממליצים בחום על הרב זגור פשוט לא לאבד זמן זה הרב הכי מרשים ומרגש שהכרנו. 

המלצה ענת ואיציק לוינשטיין

אנחנו רוצים להודות לרב זגורי שערך לנו חופה מדהימה בדיוק כפי שחלמנו.אנחנו בתור זוג חילונים חששנוממעמד החופה שהיה כבד ולא מחובר לאורחים שלנו.הרב זגורי הפריח את כל החששות שלנו כבר מהשיחה הראשונה איתו הבנו שהוא הרב שאנחנו רוצים לחופה שלנו הצליח "להגיע אלנו" והרשים אותנו מאוד.
החופה היתה קצרה ענינית ומרגשת עם זאת מכובדת מאוד בדיוק כפי שביקשנו מהרב זגורי.שילוב של שירה מדהימה עים זאת שילוב של קלילות וריגוש מרשימה.
יש לי את כל התודות לתת לרב אברהם בר שדה על חופה שנגעה ללב כל האורחים.

המלצה שירן ויואב פלד

זהו הרגע להודות לך על שערכת לנו חופה בלתי נשכחת הצלחתה לרגש אותנו ואת האורחים.עד היום אני מקבלת מהאורחים קומפלימנטים עלך.זה היה חופה בדיוק כפי שחלמנו קלילה ועם זאת מרגשת ומכובדת מאוד.
ראינו הרבה רבנים לפנך ואם זאת אתה היחיד שבאמת הצלחתה לרגש אותנו ולתת למעמד בדיוק את המקום שבו רצינו להיות.
אתה היתה הלב האמיתי והתוכן המשמעותי של החתונה מודים לך על כל רגע.

המלצה יפית ומשה ראובני

אנחנו רוצים לשבח אותך על חופה קלילה,ועם זאת שירה שקסמה ללב הקהל,עם הומור קל שרק אתה הצלחתה להרשים אותנו מכל הרבנים שראינו זוהי היתה חופה שתזכר בליבנו ובלב האורחים לעד.שילוב מקסים של קלילות,רגש,ושירה ששבתה את לב הקהל.תודה רבה לך על המעמד המרגש שחלקתה איתנו.
על השימחה,על הריגוש,על הקלילות,על המעמד המכובד הכל אומר הרב אליהו זגורי.
תודה לא נשכח אותך במעמד מרגש זה.

המלצה מיכל ואיל אסייג

תודה על היחס הלבבי כבר בפגישה איתך השרתה לנו ביטחון שזאת הולכת להיות החופה הכי מרגשת שאנחנו הולכים לחוות הורדתה לנו את כל החששות מהמעמד המרגש.וכשערכתה לנו את החופה זה היה מעמד בלתי נשכח התקשורת שלך עם האורחים,המשמעות שהבאתה לטקס,אופן השירה,והמעמד המכובד שעברנו במהלך הטקס הרשימה אותנו עד היום.
תודה מכל הלב על חופה מרגשת וחוויה של פעם בחיים.
 
טואול - בניית אתרים