רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

הרב אסף פרייס


הרב אסף פרייס
עורך חופה בסגנון מסורתי דתי בתיאום מושלם עים בני הזוג.

הרב אסף פרייס עורך טקס חופה מרשים ביופיו ובהגשתו בסגנון מסורתי קליל ומרגש,חופה מכובדת שפונה וכובשת את לב האורחים.זהו טקס מיוחד שיאפשר לזוג להרגיש בנוח במעמד החופה ולאורחים להתחבר לטקס כמייטב המסורת כולל שבע ברכות,כתובה,כטקס מסורתי מרשים שיתואם לפי בקשת בני הזוג.
הופך את טקס החתונה לחוויתי ובסגנון ייחודי יש אפשרות לשלב שירה קלילה (לפי בקשת הזוג).
טקס החופה, הזמן והסגנון יותאם מראש לדרישות הזוג כדי ליצור התאמה מקסימלית לצורכיהם.
הרב עורך חופה אחת בלבד בכל ערב.

שירות לקוחות: 073-374-6655

 המלצות

המלצה אולגה ואיגור

הרב אסף פרייס עשה לנו חופה כל כך מיוחדת שהדבר הראשון שאנשים החמיאו לו בחתונה זה על החופה והרב המקסים שהיה לנו..
אנשים פשוט עמדו מרותקים במהלך כל החופה והתגובות בכלל אין מה לתאר, החופה הייתה קלילה מעניינת ומה שהכי אהבנו שפשוט הוא כל הזמן דיבר אל הקהל.. הוא בן אדם מקסים חברותי וחייכן אין מה להגיד הרב אסף פרייס רב מספר 1! מה שבטוח שנמשיך להיות איתו בקשר ...המלצה אינה וסשה

מהרגע הראשון שפגשנו ברב אסף פרייס ידענו שזה האדם שאנחנו רוצים שיחתן אותנו, אדם מדהים עם שמחת חיים ואהבה לסובבים אותו - באמת מהאנשים הנדירים שאם היו עוד כמונו העולם היה מקום טוב יותר.
הוא היה הרב הראשון שראינו ומבחינתנו לא היה צורך בעוד!

טרם החתונה, נפגשנו איתו גילנו אדם מקסים,חייכן,פשוט כובש...דיברנו על משמעות הזוגיות וכיצב מטפחים אותה לאורך השנים - ואנחנו בתור זוג חילוני לחלוטין נהנינו כל כך מהצצה כזו נעימה לזוגיות בדרך שבא הוא מתאר אותה :)))
העביר חופה נעימה ומלאת רגש עם המון מיקוד עלינו כזוג. קיבלנו עליו הרבה תגובות חמות מהאנשים וחלקן מצטטים אותו עד היום

המלצה רוברט ונועה

הרב אסף פרייס עושה חופות בצורה מדהימה, משך החופה 14 דקות בלבד, לא מתיש, נותן ערך מוסף על כוס הייו, הטבעת וכדומה...
אין מצב שהקהל ישתעמם! 
חופה שהיא שילוב של הכל ביחד : שימחה,מסורת,שירה קלילה,ריגוש,חיבור מדהים לקהל...
קיבלנו המון מחמאות על הרב שבחרנו, לכן אנחנו ממליצים עליו בחום.
הוא פשוט אדם מקסים, נותן יחס אישי, שומר על קשר עם הזוגות גם אחרי החתונה,פשוט אין מילים!

המלצה אינה ודניס

רצינו להגיד תודה גדולה לרב על הערב המדהים שהעברת בשבילנו, תגובות האורחים היו כאילו מעולם לא ראו רב שעורך חופה כל כך מלהיבה ומרגשת, הרגישו אחרת, ההסברים על החופה, הטבעת, היין שבע ברכות וכו..המהות התוכן והמשמעות שהרב יצק בחופה הלהיבו וריגשו את לב האורחים , וכל זה בחופה יחסית קצרה מרגשת עים תוכן כל כך עמוק ויפה, יישר כח, תמשיך לשמח ולהלהיב את עם ישראל תודה רבה.

נברך את הרב בשכל מה שתעשה תצליח ולאן שתפנה תשכיל אמן.

המלצה רומן וילנה

אדם מקסים, שזה חשוב מאוד!הדריך ושיתף אותנו בדרך עריכת החופה שלו ואים אנחנו מעונינים להכניס מוטיבים אישיים. (מה שהוריד לנו את הלחץ במעמד החופה ).החופה הייתה פשוט כיפית, כמובן שתמיד יש את אלו שיאמרו שהיא קצרה/ ארוכה מדי החופה הייתה 20 דקות בערך, שזה לא קצר מדי ולא ארוך מדי לדעתנו.כיבד את הבקשות שלנו להזכיר שמות יקרים לנו, להעלות לחופה חברים שיחזיקו את קצוות הטלית מעל ראש החתן.סיפר על משמעות היין והחופה.קליל, מצחיק ולעניין! עם תוספת של טאצ' רוחני :-) הגענו אליו דרך האתר כי ראינו שיש פה המלצות מקסימות עליו- וזו הייתה הצלחה אני מאוד מקווה שההמלצה הזו שלנו "תמשיך את המסורת":)))


המלצה יוחאי ולריסה

אני רוצה לשבח את עבודתו של הרב אסף פרייס. הוא חיתן את בן דוד שלי, ואז ידעתי שבבוא הזמן הוא יחתן גם אותי, לכן דאגתי לסגור איתו תאריך כמה שיותר מוקדם. 
והרב אסף פרייס היה מאוד מתחשב לרצונות שלנו ולאמונה שלנו. הוא היה מאוד פתוח וליברלי ברעיונות שלו ואף הציע לי, בתום הטקס, לענוד טבעת לבעלי מתחת לחופה. הטקס היה קצר, מרגש, פשוט ומיוחד. אנחנו נהננו וגם קהל לא השתעממם. הוא ידע לדבר בשפה שלנו ולערוך את החופה בהתאמה מושלמת לדרישותנו.בשלושה מילים....
תודה!!!תודה!!!תודה!!!

המלצה ניר ואילונה

אתה הרב היחיד אותו פגשנו וכבר מהרגע הראשון נתת לנו להרגיש בנעימות אווירה של רב שמקשיב ומבין אותנו. עצם השאלות שלך אלינו וההיכרות שלך איתנו גרמה לנו להרגיש מאוד בנוח ולהבין שבחרנו ברב הנכון. הצלחת להעביר חופה מסורתית וקלילה ויחד עם זאת מאוד מרגשת וכמובן ששיתוף הקהל בשירה השרה אווירה נינוחה ונעימה לכל האורחים בחתונתנו. תודה לך על חופה מקסימה ומי ייתן ועוד הרבה הרבה זוגות יזכו לכך שאתה תשיא אותם בחופתם!
ממליצים עלך בחום ובאהבה!!!

המלצה יפגני ובלה

נפגשנו איתו ומההתחלה אהבתי את היחס שלו, הוא שידר רוגע והמון מקצועיות ואמינות,
הוא עבר איתנו על כל שלבי החופה, הסביר בדיוק מה יאמר, וביצע איתנו תיאום ציפיות ובקשות אישיות שלנו.
ביום החתונה הוא הגיע מוקדם ודאג לעמוד בזמנים
בחופה הסגנון שלו שובה לב והוא ריתק את המוני המוזמנים בעת החופה, בנוסף יש לו קול נעים מאוד והוא שר יפה מאוד בטקס
הוא עשה את הטקס פחות "כבד" ויותר מעניין , בנוסף לבקשתנו הוא הקריא את סיפור פגישתנו ואהבתנו שזה הוסיף לחופה משהו מאוד אישי, ובנוסף גם משל יפה על אהבה, התחושה הייתה מאוד רומנטית ואהבתי את הטקס מאוד
אחרי החופה ראיתי שרבים פנו אליו לקחת פרטים, זאת אומרת שלכל הדעות הטקס היה ממש יפה ומוצלח...טקס עים שילוב מנצח של מסורת,ריגוש,והרמוניה..

המלצה לידיה וולדי

החופה היתה יחודית ורוחנית במיטב המסורת,  בדיוק כפי שקיוויתי.
מרגשת, עם טאץ אישי, מרגשת, באוירה קלילה, ומעל הכל - מרתקת ברמה שיצרה שקט מופתי בקהל לכל אורכה (כרבע שעה).
הרב הרחיב במקומות הנכונים והוסיף סיפור עם מוסר השכל מקסים על אהבה ואחריות בזוגיות, 
שילב שירה משמחת באווירה נעימה והשראה נינוחת בקהל נתן לנו להוסיף לטקס נתינת טבעת לחתן בהקדשה אישית והיה קשוב לבקשותינו.
מהרגע הראשון היה לנו ברור שיש על מי לסמוך ושהרב מתחשב בבקשותינו וחשוב לו שנצא מרוצים.
קיבלנו המון המון תגובות חיוביות על הטקס המרגש והמרשים ומספר אנשים אמרו שבחיים שלהם הם לא נכחו בטקס חופה כל כך מקסים ומיוחד.
הרב הגיע שעה לפני עריכת החופה וערך חופה שלא תישכח בליבנו ועל זאת תודה מכל הלב.

המלצה דנה ואלכסי

ערך לנו חופה מדהימה!! הצליח לרתק את כל הקהל, כולל כולם. אדם כריזמטי מאוד, עורך חופה קלילה ומרגשת, שומר על הטקס יפה ומכובד בסגנון מסורתי קליל ומרגש, חופה שיוויונית כמה שניתן במסגרת הדת- נותן לכלה לתת טבעת,נותן לשני בני הזוג לברך אחד את השניה. נותן לטקס נופך אישי ומרגש ומעביר מסר יפה על משמעות הנישואין והנתינה. אחרי החופה הרבה מאוד אורחים ניגשו אליו להודות לו, אנשים אמרו שזו הייתה החופה הכי יפה ומרגשת שהם ראו. לא נשארו הרבה עיניים יבשות בקהל. לא יכולנו לקוות לחופה יותר יפה. קשוב לצורכי הזוג ,וערך חופה לפי בקשתנו ויותר....

המלצה אלכסי ולנה

הרב אסף פרייס הוא יחיד ומיוחד. אין היום אנשים כל כך נחמדים, עדינים ואדיבים. הגעתי אליו דרך חברה טובה שלי שגם אותה הוא חיתן. החופה היתה מרגשת, מטובלת בשילוב של שירה קסומה הכוללת הוויה רוחנית מרשימה ולא כבדה. הרב היה מאוד נעים לאורך כל הדרך, תמיד ענה לטלפונים שהתקשרנו, חזר אלינו אם היה צורך, היה תקשורתי ואדיב. כל אורח שהיה בחתונה החמיא לנו על הרב וכמה שהוא היה מדהים. יש לפעמים מעין "פחד" מהרבנים, אבל עם יד על הלב אני יכולה לומר שהרב אסף פרייס הוכיח לנו שהדבר אינו כך. הוא פשוט מדהים ואנחנו ממליצים עליו בחום!!! אם אתם רוצים חופה מדהימה ובלתי נשכחת- הוא הכתובת. וכמובן עוד פרט חשוב מאוד- הוא הגיע מוקדם למקום האירוע ולא אחר כמו הרבה רבנים אחרים ששמעתי כבר סיפורים מחברים...  

המלצה יגאל ורונית

אנחנו פשוט מאוהבים!!! כשני חילוניים גמורים, הדבר שהכי חששנו ממנו היה המפגש עם הרב והחופה עצמה. אחרי שפגשנו את הרב אסף פרייס פשוט נרגענו לחלוטין. מדובר באדם מקסים, צנוע ורגיש שעשה הכל כדי לגרום לנו להיות מרוצים.
לפני החתונה ישב איתנו ורק רצה לשמוע עלינו ועל מה אנחנו מצפים מהחופה, הגיע לחתונה בדיוק בזמן שקבענו והיה חביב וסבלני לכולם. החופה עצמה הייתה מדהימה! קיבלנו מחמאות בלי סוף שזו הייתה החופה הכי מרגשת שראו וכולם רק שאלו מי הרב המדהים שלנו.
פשוט אין מילים מומלץ!!!!!!!

המלצה אלינור וארתיום

הייתה לנו חופה מקסימה והרבה בזכות הרב אסף פרייס, טקס החופה היה מרגש ויפה, ותאם לנו בול!, הוא דאג לתאם איתנו מראש מה מתאים לאופי שלנו, מה חשוב לנו יותר ומה פחות. הוא הגיע לפני הזמן לחופה, היה מדויק, היה נעים, ידע להרגיע,  ולמרות שלא קראנו עליו לפני כן ביקורות, גילינו בדיעבד עד כמה הוא מומלץ כל נותן שירות לאורך הדרך לקראת החתונה כששמעו שאנחנו עם הרב אסף פרייס, אמרו לנו שאנחנו בידיים טובות, ואכן כך היה!
חופה מרשימה,מכובדת,ומרגשת כל מה שאפשר לצפות מחופה ואיפלו מעבר.
בכמה מילים...תודה לך הרב אסף פרייס

המלצה סימון ורגינה

אם עדיין לא סגרתם עם רב, רוצו לסגור עם הרב אסף פרייס ! לפני שיתפס...החופה היתה קלילה, מרגשת בשילוב שירה כובשת.הרב יודע לשדר טקס מכובד,מרגש,ועים זאת קליל. כולם החמיאו על החופה (וזה לא הדבר שבדרך כלל מדברים עליו). אפילו אנשים לא ממש קרובים התרגשו עד דמעות והחמיאו על הטקס. בנוסף הוא הסכים שאני (הכלה) אתן טבעת לחתן כחלק מהטקס. אחרי החופה נגשו רבים לבקש את הטלפון שלו ועדיין מתקשרים. מומלץ בחום. אין מצב להתאכזב!!!

המלצה יניב ואלינה

אין לנו מילים להודות לרב אסף פרייס!!! הוא פשוט נהדר! 
הוא היה קשוב לכל בקשה ודאגה, נפגש איתנו פעמיים לפני האירוע, השרה סביבו אווירה רגועה וערך חופה שממש נתפרה למידותינו :)
היה בדיוק כמו שדמיינו והאורחים לא מפסיקים לשבח עד כמה מרגשת, מוצלחת ולא מעיקה הייתה החופה.
תודה!!!אסור לפספס!!!!!
 
 
 
טואול - בניית אתרים