רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

הרב מרדכי גולדשטיין

הרב מרדכי גולדשטיין
עורך חופה בסגנון קליל,מרשים,ומרגש.

הרב מרדכי גולדשטיין עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ. הרב מעביר את החופה בסגנון "צעיר" קליל,ומרגש עם שילוב של הומור בטעם טוב.הרב מתאם פגישת ציפיות עם הזוג ועורך חופה בלתי נשכחת של "פעם בחיים".
שירות לקוחות: 073-374-6655

 המלצות

המלצה ניר ורויטל מילנר

שלום, אנחנו זוג חילונים שרצו את חופתם מעט אחרת. רצינו לשלב בתוך הטקס ההילכתי, את עצמינו. רצינו טקס שיויוני מתוך כבוד ואהבה. הרב מרדכיי גולדשטיין נענה לכל בקשותינו. הוא רב מ-ד-ה-י-ם ואדם מעניין, משכיל, מקסים ועם הרבה שמחה. העביר טקס טהור, מרגש, מכבד ושמח. כל האורחים נשבו בקסמיו, כולל כמובן החתן והכלה.עין אחת לא נשארה יבשה... 

אין בפינו מספיק מילים להודות לרב מורדכי גולדשטיין על חופה שתשאר חקוקה בליבנו ובלב כל האנשים שנכחו במקום לשנים רבות. כל האורחים שבחו והללו את הרב ואת החופה בכלל, מהחילוניים ביותר ועד הדתיים ביותר.


המלצה סיוון ועופר וינטר

כבר בפגישה הראשונה ראיתי שמעבר להיותו רב מקצועי רהוט ונעים הליכות מדובר באדם מקסים, טוב לב חכם ביותר ובעל חוש הומור. הרב גודלשיין העביר את החופה שלנו בצורה רצינית, מכובדת , מרגשת ובמקביל גם נעימה ואינטראקטיבית (איתנו (בני הזוג) ועם הקהל). חששתי מהרבנים ה"כבדים" וגם מאלה ה"קלילים מדי" וקיבלנו (אגב באמת במזל משמים הגעתנו אליו) לרב שפשוט שמחנו ונהננו להתחתן אצלו וכל מאזיניו ציינו לטובה את החופה.


המלצה איציק ושלי לוי

אנו רוצים להמליץ בחום על הרב מרדכי גולדשטיין!!!

ראשית, היה לנו העונג להכיר אדם מיוחד כל כך. פשוט איש קסום. 

עוד משיחת הטלפון הראשונה ציפינו לפגישה עימו, אך לא שיערנו שלא יהיה ניתן להביע במילים את העונג מאדם מיוחד כל כך. היינו נוכחים במספר חופות בחיינו ולמרות שישנם מוטיבים חוזרים ברובן, הרב גולדשטיין הכניס לחופה שלנו שינויים שהתאימו לנו וזאת כמובן לאחר התייעצות עימנו. לא היה אורח בחתונה שלא התפעל מאופן העברת החופה ומהרב שהיה כה שנון, אדיב, מצחיק ומרגיע.

ההחלטה המאושרת בחיינו לקשור את עתידנו זו עם זה לנצח לוותה ברגשות מעורבים היות ואבי הכלה נפטר באופן מפתיע חודשים ספורים לפני החתונה ולכן, היה לנו צורך קריטי במציאת הרב הנכון.  כבר מההתחלה חשנו שהרב גולדשטיין הינו האדם הנכון עבורנו, בפגישה שלפני החתונה פגשנו אדם מעניין, משכיל, אדיב ורגיש אשר שוחח איתנו בצורה כה מפרה על נושא הזוגיות, חופה וקידושין, הוא העניק לנו חומר למחשבה שנתן להכל נקודת מבט אחרת ומימד הרבה יותר אמיתי, אין ספק שהוא הצליח להפחית רבות מהמתח שהיינו שרויים בו ולכוון אותנו למחשבות על דברים שבאמת חשובים. פתאום הכל קיבל פרופורציות אחרות לגמרי...

ביום החתונה הוא אכן דיבר על אביה של הכלה בצורה כל כך מכובדת שלא יכולנו אנו עצמנו לחשוב על מילים נכונות יותר ממה שהוא בחר ואכן הרב גולדשטיין עשה זאת בצורה הנכונה ביותר.


המלצה יפית ואסף בן משה

הרב גולדשטיין אדם מקסים לבבי ונעים. הגענו אליו הביתה לשיחת הכרות והוא השרה אווירה נעימה ונינוחה. החופה היתה מקסימה, לא ארוכה וקלילה . מומלץ מאוד לחילונים שמחפשים רב קליל ונחמד.


המלצה מסיוון ושלומי חיון

התחתנו ביום חמישי שעבר ב"טרויה" ואפשר לומר בהחלט שחוץ מאיתנו הרב מרדכי גולדשטיין היה הכוכב של הערב. הרב מרדכי גולדשטיין ערך את החופה בסגנון מאוד קליל ומרגש בליווי שירה קלילה ומדהימה,ושימח את כולם באולם .מאחר ושנינו מאוד ליברלים וחילוניים חששנו קצת מטקס ארוך ועם הרבה מנהגים שלא תואמים לנו ולא מרגישים לנו נכון. התכוונו להתחתן אזרחית ולקיים טקס רפורמי בחתונה אבל בכל זאת נתנו צ'אנס לזרם האורתודוקסי והחלטנו להפגש עם רב שמאושר ע"י הרבנות. לאחר פגישה של שעה עם הרב מרדכי גולדשטיין הבנו שאפשר לעשות את זה כ"חוק" ועדיין לא לבטל את האמונות שלנו. הטקס היה כדת וכדין אבל באופן שמתאים לנו.היה טקס פשוט מדהים, מאוד מרגש,אמיתי וליברלי. מדובר באיש מקסים שנהנו לדבר איתו בלי קשר,הוא מצחיק ומדבר בגובה העינים!.הרבה חברים שלנו מתחתנים בקרוב וביקשו את הטלפון שלו,אנחנו ממליצים גם לכם! תודה רבה הרב מרדכי גולדשטיין ,מעריכם את הכל!


המלצה שירן ונועם וינרמן

חיתן אותנו ב 9.9.10 בהרמוניה בגן, קיבלנו המלצה חמה מחבר ואהבנו אותו מהרגע הראשון שנפגשנו איתו.בפגישה איתו בקשנו שיערוך לנו את החופה בסגנון קליל ומרגש וכך היה. רב מיוחד.. נעים..מצחק.. החופה היתה מדהימה,הוא העביר אותה בקלילות..חוש הומור..קצת גם עלינו..

קיבלנו המון פידבקים על החופה שהיתה בדיוק באורך המתאים..מצחיקה ומעניינית. לא הפסיקו לשאול אותנו מי הרב וביקשו טלפון שלו. מומלץ בחום!! פשוט מדהים.


המלצה רויטל ואבי ראובני

אנחנו התחתנו ביום 6.1.2011 עם הרב מרדכי גולדשטיין שהיה אחת הבחירות המוצלחות בחתונה, ואין אורח בחתונה שלא העלה חיוך על פניו בעת החופה. מומלץ בחום !

הרב ריגש עד מאוד בשירתו שילוב מדהים של רב עם קול מדהים שעושה שמח וכמו כן מעביר את החופה בצורה קלילה ומרגשת. הכרנו את הרב מרדכי גולדשטיין בחופה שערך לזוג חברים שלנו ומייד ידענו שהוא הרב עבורינו.

כבר בפגישה הראשונה שלנו עם הרב מרדכי גולדשטיין הוקסמנו מהרב המיוחד הזה. הפגישה היתה באווירה קלילה, מאוד נעימה ולא מלחיצה. הוא שוחח איתנו על מנהגי היהדות הקשורים לחופה ומשמעויותיהם . הרב מרדכי גולדשטיין הינו בעל גישה פתוחה ותומכת, בפגישת ההיכרות הוא התייעץ איתנו לגבי סוג החופה שאנו מבקשים לערוך (חופה ארוכה או קצרה, מצחיקה או לא, אם נרצה לברך אחד את השני במעמד החופה,עם שילוב של שירה או לא וכיו"ב), ללא כל ניסיון לכפות עלינו דבר. חשוב לציין כי הרב מרדכי גולדשטיין לא עורך יותר מחופה אחת בערב ומעניק את כל תשומת הלב לחופה שאותה הוא עורך באותו הערב. הרב מרדכי גולדשטיין ערך חופה מרגשת, מרשימה, קלילה ומשעשעת (ולא ארוכה מדי). 

אם אתם מבקשים חופה מיוחדת, יוצאת דופן ומשמחת, הרב מרדכי גולדשטיין הוא הרב עבורכם. כל האורחים בחתונה, ללא יוצא מן הכלל, ציינו אותו לשבח וביקשו את פרטיו. 


המלצה מרינה ואולג קליגמן

הגענו להרב מרדכי גולדשטיין דרך המלצות חמות ביותר של חברים קרובים. דיברנו איתו בטלפון וגילינו איש נעים, כייפי, קשוב- בקיצור כל מה שרצינו.. ביקשנו לראות חופה והוזמנו לאירוע באולם שלנו.

התרגשנו מהחופה כאילו היינו חלק מהמשפחה שם. התערבבנו בקהל ולא הפסקנו לשמוע תגובות ושבחים על הטקס. החופה שלנו הייתה מרגשת, מצמררת, ועולה על כל הציפיות ואף מעבר. הרב מרדכי גולדשטיין הוא רב מיוחד במינו שמצליח לשלב חופה קלילה ושמחה בשירתו המדהימה.

ועם זאת מרגשת ביותר עקב אישיותו החמימה.

ממלץ באהבה!!!


המלצה רונית ואיציק לוי

אין מספיק כדי לרשום את כל מה שאנו חושבים על הרב מרדכי גולדשטיין .והכל כמובן - 10 !

רב קליל, נחמד מאוד, חביב וידידותי בעל קול מדהים. הלכנו לראות אותו בחתונה, לאחר שראינו עוד שניים, בשנייה הראשונה התאהבנו בו. הוא הפך את החופה לחוויה. בפיגישה המקדימה עימו הוא ישב בסבלנות וסיכם איתנו באזה סיגנון אנחנו רוצים לערוך את החופה. סיפר את הסיפור שלנו בקצרה, ועשה את החופה לפשוט מדהימה. יצאנו מרוצים עד השמיים, ולא היה אחד שהיה בחתונה ולא אמר כמה מדהימה הייתה החופה....

ללא ספק מומלץ בחום !!!! פשוט עשה לנו חופה כייפית !!!


המלצה אהובה ודורון פינטו

הגענו לרב מרדכי גולדשטיין דרך האתר הזה. וראינו שהוא מבין המובילים בעלי חילוני ואני מסרותית והיה חשוב לנו לציין את שתי הקצבות בחופה.היה חשוב לנו חופה שתרגש את הקהל ותשמח,ועם זאת מעמד מכובד ומרגש של הטקס. בשיחה הראשונית איתו כבר ידענו שהוא הרב בשבילנו. הקול היה היה נעים לאוזן מה שהיה מאוד חשוב לנו. 

הוא כמובן נפגש איתנו לפני החופה וביצע איתנו תיאום ציפיות מושלם כגון באיזה סגנון אנחנו רוצים את הטקס,טקס ארוך או קצר,בשילוב הומור קליל או בלי,בליווי שירה או ללא שירה וכדומה....

קיבלנו המון המון מחמאות אליו מהאורחים שלא פגשו רב כזה נעים ונחמד ויחד עם זאת שמר על חופה מסורתית וכהלכתה הכי חשוב ברבנות דאגו לסלול לנו מסלול ארוך לחופה עם הרבה פרוצדורות והוא עשה כל שביכולתו לקצר אותו ולדאוג לסיים הכל במספר דקות עם פקסים ושיחות טלפון ישירות והכי חשוב שמכירים אותו בהרבה מועצות דתיות


המלצה נועה ועומר ואזנה

הרב הרב מרדכי גולדשטיין חיתן אותנו בספטמבר 2010. מהפגישה הראשונה שלנו איתו התחברנו והתרגשנו. הרב מרדכי גולדשטיין הינו אדם קשוב, מתחשב, רגיש וחכם.ישר קלע לטעמנו האישי וסגנון החופה שאותו  הינו מעונינים. מלמד מניסיונו וחוכמתו לחופה ולחיי הזוגיות בכלל. עמד בכל הבטחותיו, הגיע ממש מוקדם, כשביקשנו להתחיל היה שם, ריגש עד דמעות בחופה, הצחיק ונתן תשומת לב להורים, לסבא ולאחים. הרב סיפר את סיפור הכרותינו באופן משעשע. לאחר החופה כולם שאלו אם הסיפור אמיתי. לאורחים שלנו היתה אפשרות לשבת בשולחנות כבר בשלב החופה ואף אחד לא השתמש באפשרות זו. כולם נכחו והקשיבו כל מהלך החופה. בנוסף, פרט חשוב מאד: עורך חופה 1 בכל ערב! חשוב ביותר, מונע איחורים, חוסר ריכוז ואי נעימויות נוספות. 

נהננו והתרגשנו מהחופה ומהשירה. תודה על הכל....


המלצה אורית ורפי אסייג

במילה אחת - מקסים! 

מהרגע הראשון שנפגשנו איתו, היינו פשוט מוקסמים. הרב מרדכי גולדשטיין הוא אדם נדיר, נבון, עם חכמת חיים רבה והמון טוב לב, גמישות ופתיחות. הוא ישב איתנו ושוחחנו ארוכות על מבנה המשפחה של כל אחד מאיתנו, איך הכרנו וכו'.. הוא הסביר לנו בסבלנות ובבהירות איך בנוי הטקס ואיפשר לנו לבחור את הטקס המתאים לנו - הזמן איתו פשוט טס לנו באורח פלא. כבר אז הרגשנו מאושרים ושלמים עם בחירתנו.

לאחר מכן, הרב מרדכי גולדשטיין ליווה אותנו בתהליך ההכנה לחתונה בתגובות מהירות ועניינות בכל שאלה שעלתה - החל ממקווה וכלה במציאת עד לכתובה. 


לא האמנו שנזכה לתגובות כה נלהבות מצד החברים והמשפחה לגבי טקס החופה, אך כך היה. כולם אהבו את האופן שבו הטקס נוהל -ברגישות ובהומור, בשילוב מידע אישי אודותינו והאופן שבו הכרנו (בתיאום איתנו כמובן), בשירה קלילה ונעימה ובאווירה מדהימה. ממליצים בחום רב!!!

טואול - בניית אתרים