רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

מוהל נתנאל ספטי


מוהל נתנאל ספטי
שילוב מנצח של ברית מילה רפואית ורוחנית כאחד

מוהל אומן בהמלצות, ברית מילה ללא כאב, נסיון רב ומקצועי... הילד שלכם בידיים בטוחות, סבלניות ומיומנות: המילה נעשית בצורה יסודית ויפה בשילוב היבט הלכתי והיבט רפואי תוך הקפדה על סטריליזציה מושלמת בהתאם לכל כללי הרפואה המתקדמת, המילה אך ורק ע"י מגן וסכין ללא שום כלי אחר שגורם צער וכאב לתינוק, חבישה מקצועית טיפול מסור לפני ואחרי הברית, ברית המילה נערכת בשקיפות מלאה לעיני ההורים, ולעיני כל הקהל ולא מתחת לחיתול או בחדר צדדיהלקוח, יחס אישי, נסיון מקצועי ורב שנים.
שירות לקוחות: 073-374-6655
 אודות המוהל נתנאל ספטי


מוהל אומן בהמלצות, ברית מילה ללא כאב, נסיון רב ומקצועי... הילד שלכם בידיים בטוחות, סבלניות ומיומנות: המילה נעשית בצורה יסודית ויפה בשילוב היבט הלכתי והיבט רפואי תוך הקפדה על סטריליזציה מושלמת בהתאם לכל כללי הרפואה המתקדמת, המילה אך ורק ע"י מגן וסכין ללא שום כלי אחר שגורם צער וכאב לתינוק, חבישה מקצועית טיפול מסור לפני ואחרי הברית, ברית המילה נערכת בשקיפות מלאה לעיני ההורים, ולעיני כל הקהל ולא מתחת לחיתול או בחדר צדדי, המוהל בה עד בית הלקוח, יחס אישי, נסיון מקצועי ורב שנים, מעשה הברית של המוהל נתנאל בשיטת רבותינו הקדושים כמו שניתנה לנו מימי קדם, שזה אומר בלי מוסקיטו, בלי קלמפ, שאם כלים שמכאבים לתינוק מאד וגורמים לו צער וסבל רב מאד בלי כל הכלים האסורים ברבנות, או אסורים על פי ההלכה. 

מה שבעצם הותר לשים זה מגן כדי שיגן על התינוק בחיתוך הברית, אבל כל דבר אחר נאסר ויש דברים שהם לא בגדר איסור תורה, אבל יכול לגרום סכנה לעובר, או בעיה מבחינה רוחנית, למשל כמו מוסקיטו כשתופס המוהל את העורלה נחתך גם עור הפריעה. ויש הלכה בשולחן ערוך "מל ולא פרע כאילו לא מל" ואלה שעושים עם זה טוענים, שהפריעה נעשית כבר בחיתוך, אומנם רשב"י בספר הזוהר אומר שיש שלושה רוחות טומאה על כל תינוק והם יורדים רק ע"י חיתוך, פריעה, ומציצה, לכן כשמל המוהל עם מוסקיטו מחסיר את עניין הפריעה ואותה רוח לא יורדת מהתינוק, וזה לא כמו שנהגו אבותינו מימי קדם, ועוד שדבר זה גורם סבל וצער רב מאד לתינוק.

את מעשה הברית למדתי מהר' שלמה מחפוד אחרי שהתלויתי אליו במשך שנים לבריתות. וכן למדתי מהר' יהודה שקיר, וכן ממוהלים שראיתי, ומספרי לימוד קדושים,ומספרי רפואה, ומוהלים שהיו עוסקים במילה עשרות שנים, וכן עשיתי קורס של מע"ר.

טואול - בניית אתרים באינטרנט