רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

רב לחתונה - ההכנה למפגש כל השאלות  *בפגישה עם הרב סגננו לעצמכם את אופי החופה שתרצו. האם חופה קלילה ומרגשת ?
 או אולי חופה שתדגיש את חשיבות המעמד והטקסיות שבה ? תיאום סגנון ואופי החופה מראש, יגרום לכם בני הזוג
 להרגיש הרבה יותר מוכנים ונינוחים לקראת המעמד ויסיר מכם לחץ מיותר.
*בפגישתכם עם הרב צינו בפניו אם אתם מעונינים להוסיף אלמנט אישי משלכם לטקס על מנת לתת גוון ונופך אישי יותר
,בנוסף על ההחלק ההילכתי הפורמלי.וזאת על מנת ליחד את הטקס ולרגש את לב המשפחות והאורחים ובכך להטביע את
 חותמכם האישי על המעמד הנשגב.


*תאמו עם הרב את זמן ואופן הגעתו לגן וקחו בחשבון את זמן מעמד החתימה על הכתובה 15-20 דקות.


והחשוב מכל תדאגו שהרב יתחייב לכם על עריכת חופה אחת בלבד בערב . וזאת על מנת לעמוד בלוח הזמנים שלכם בני הזוג, ולתת לכם בערב הגדול שלכם את מלוא הזמן ותשומת הלב המגיעה לכם ולבני משפחותיכם.


*בפגישה עם הרב ציינו בפניו, האם אתם מעונינים להזמין במהלך הטקס בני משפחה או אורחים נכבדים על מנת לברך את שבע הברכות - להקריא את הכתובה וכדומה. מה שנותן יותר רגישות למעמד וכבוד מיוחד לאורחים ספציפיים שאותם תרצו לכבד ולהוקיר.


*בפגישה ידון עמכם הרב על עולמכם הרוחני ועל העדפותכים האישיות, ויחבר בין תחושותיכם והשקפת עולמכם לבין מעמד הטקס והמסורת היהודית, זאת, על מנת ליצור את האווירה המושלמת ביותר עבורכם בעת הטקס.


*ציינו בפני הרב האם אתם מעונינים להחליף 'הבטחות אישיות' ביניכם במהלך הטקס, מה שיתן לטקס נופך אישי וידגיש את הרגשותיכם ואת הבטחותיכם האחד לשני, טרם צאתכם לעתיד משותף.


*הכינו את הרב האם יש רגישות משפחתית כלשהי: אם מישהו קרוב במשפחה נפטר לאחרונה או הצורך לכבד אורח מיוחד שטרח והגיע במיוחד מחו"ל והאם אתם רוצים שהרב יזכיר זאת במעמד נשגב וקדוש זה.

*ידעו את הרב באופן סדר עמידת המשפחה מתחת לחופה. מי עומד מצדדי בני הזוג : הורים, סבים, אחים-אחיות, אורחים נכבדים ?, מי מלווה את הכלה ?, ומי מלוה את החתן ?, או אולי תצעדו אתם לבדכם אל החופה וההורים ו-או המשפחה הקרובה יכנסו אליה לפניכם או אחריכם ?, מהו אופן ההכרזה על כניסת הכלה והחתן לטקס? כל זאת, על מנת ליצר אווירה של התעלות רגשית בלבכם ובלב המשפחות והאורחים.


*תאמו עם הרב האם אתם מעונינים שהוא יביא את העדים או שאתם מעונינים להביא בעצמכם עדים (שני עדים שומרי מצוות שאין ביניהם קשר משפחתי).


מעדותם של מאות זוגות מאושרים שנישאו עולה כי פגישת ההכנה והתיאום שהם קימו עם הרב תרמה להם (וגם לרב) רבות, לקראת הערב הגדול בחייכם שבמרכזו מעמד החופה והקידושין.


הפגישה עם הרב וההכנה תייצר אצלכם את הבטחון המלא שאיתו אתם מעוניינים להגיע לחופה: רגועים, נינוחים שלווים, כשאתם יודעים שהרב העומד עימכם מתחת לחופה -מעניק לכם בטחון ושלווה, ומנהל את הטקס ע"פ סגנונכם האישי תוך שמירה על כל כללי ההלכה והמסורת הנדרשים, ללא לחץ מיותר, ועם המון המון ניחוח של אוירה יהודית אוטנטית.


לכם ולאורחים נשאר רק להנות ולהתרגש מאופן עריכת הטקס ומהאווירה המיוחדת שאתם הטבעתם בה את חותמכם האישי.
 

טואול - בניית אתרים