רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

אתר הרב - רב לחתונה ללא רבנות / רב לחתונה אזרחית לחופה בסגנון מסורתי, דתי, חילוני, מודרני

מחפשים רב לחתונה ללא רבנות ? רב חילוני לחתונה בסגנון דתי, מסורתי, קליל? תתקשרו  073-374-6655  ונשמח לעזור


אתר הרב - לא עוד רב שממליץ על עצמו.

אתר הרב - בודק, בוחן וממליץ לכם בדיוק את הרב שמתאים לדרישותכם, סגנונכם, מיקום ותאריך החופה שלכם.

אתר הרב - ארגון התנדבותי שבודק עבורכם את הרבנים המומלצים, המרגשים,והטובים ביותר.

אתר הרב - לא עוד ריצות, חיפושים ובזבוז זמן, אתם מקבלים בדיוק את הרב שחיפשתם לאירוע של פעם בחיים.

אתר הרב - הגולשים ממליצים, אנחנו מיעצים ואתם בוחרים.

רב לחתונה ללא רבנות | רב לחתונה אזרחית - לפי בחירתך

הרב איציק מקייטן - רב לחתונה ללא רבנות
עורך חופה בכל הסגנונות: קליל, מסורתי, דתי 

הרב איציק מקייטן הוא רב חילוני בוגר מסלול תמורה הכשרה של הרבנות החילונית בישראל. חתונה מרגשת ובלתי נשכחת. הוא מחתן את כל הזוגות גם את אלה שאינם יהודיים. הרב איציק קייטן עורך את החופה בכל הסגנונות אם זאת חופה קלילה ומרגשת ואם זאת חופה עם שילוב ירה לשמח את לה הקהל. הרב איציק מקייטן הוא עורך טקסי חופה מקצועי שמשלב חוויה נדירה עוצמתה ומעמד מרגש שלא ישכח.

  פרטים והמלצות         שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב איציק מקייטן רב חילוני לחתונה

הרב יוסי בן הרוש - רב לחתונה ללא רבנות 
עורך חופה בסגנון דתי קליל ומרגש בשילוב שירה..

הרב יוסי בן הרוש הוא רב ייחודי שעורך את החופה בסגנון מרשים קליל ומרגש בשילוב שירה משמחת לפי בקשת הזוג. חופה המשלבת בין יופי והאמונה בערכים יהודיים ובין חופה בסגנון רוחני ודתי שכובשת ומרגשת את לב הקהל. חופה שהאורחים יזדהו ויתרגשו מכל רגע. הרב יוסי בן הרוש חיתן אלפי זוגות ומסייע בכל פנייה, מאמין שכל זוג זכאי לחופה מרגשת וכובשת המשלבת ערכים שיויונים וערכים רוחניים ודתיים כאחד.

  פרטים והמלצות         שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב יוסי בן הרוש רב חילוני לחתונה

הרב אסף פרייס - רב לחתונה ללא רבנות
עורך חופה בסגנון מסורתי דתי בתיאום מושלם עים בני הזוג.

הרב אסף פרייס עורך טקס חופה מרשים ביופיו ובהגשתו בסגנון מסורתי קליל ומרגש, חופה מכובדת שפונה וכובשת את לב האורחים. זהו טקס מיוחד שיאפשר לזוג להרגיש בנוח במעמד החופה ולאורחים להתחבר לטקס כמייטב המסורת כולל שבע ברכות, כתובה, כטקס מסורתי מרשים שיתואם לפי בקשת בני הזוג. טקס החופה, הזמן והסגנון יותאם מראש לדרישות הזוג כדי ליצור התאמה מקסימלית לצורכיהם. הרב עורך חופה אחת בלבד בכל ערב.

  פרטים והמלצות         שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב אסף פרייס רב חילוני לחתונה


רבנים לחתונה קונסרבטיבים


הרב אהוד בנדל רב קונסרבטיבי לחתונה
עורך חופה בסגנון מסורתי דתי קליל ומרגש

הרב אהוד בנדל משלב בסגנונו את הנוסח המסורתי של חופה וקידושין כדת משה וישראל עם אפשרות להכללת מרכיבים חדשניים ושוויוניים התואמים את ערכי זמננו. ​

  פרטים והמלצות         שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב אהוד בנדל רב רפורמי חילוני לחתונה

רב לחתונה ללא רבנות 


יותר ויותר זוגות ישראלים בוחרים בשנים האחרונות להינשא בדרכים שאינן כוללות ביקור ברבנות. בין אם מדובר על מקרים בהם אחד מבני הזוג אינו יהודי, שני בני הזוג אינם יהודים, זוגות חד מיניים או זוג אשר מבחינה אידיאולוגית, מבקש להתחתן בדרך שונה אשר אינה כוללת מעבר ברבנות בדרך לחתונה. אם פעם היה המעבר ברבנות הכרח בלתי נמנע, כיום, זוגות רבים בוחרים לערוך טקסי חתונה עם רב שמקדש ללא רבנות וזאת באמצעות רב לחתונה אזרחית המלווה את הזוג כאשר הוא קשוב ופתוח לרצונותיהם אודות החופה וטקס החתונה. 

מתחתנים כמו שרוצים:

בין אם מדובר על אידיאולוגיה של בני זוג, זוגות שאחד מהם או שני בני הזוג אינם יהודים על פי ההלכה והרבנות אינה מסכימה להשיא אותם, או במקרים של זוגות חד מיניים, בישראל, זוגות רבים בוחרים כיום לערוך טקס חתונה ללא רבנות. נישואים אזרחיים אינם חוקיים עדיין בישראל אך בשנים האחרונות, חל מהפך של ממש ויותר ויותר זוגות, בוחרים לערוך טקסי חתונה פרטיים הכוללים רב הבונה את הטקס ויוצק בו משמעות וזאת לאחר היכרות עם בני הזוג ושמיעת הדגשים החשובים להם במעמד החתונה. טקס חתונה שכזה הוא אישי מאוד ומחובר למסורת על פי אמונתם של בני הזוג. 

רב לחתונה אזרחית:

שלא כמו בחתונה ברבנות, הנערכת על פי כל הכללים ההלכתיים המחמירים, רב המקדש ללא רבנות, מאפשר לזוגות לבנות את הטקס שלהם בדיוק כמו שהם חולמים. ניתן לכלול בטקס ברכות מסורתיות, שבירת כוס, (או אפילו שתיים כאשר שני בני הזוג מעוניינים בכך), עם כיפה, טלית, לבוש צנוע יותר או פחות ועוד. בטקסים רבים מסוג זה, הטקס שיוויוני יותר ומאפשר גם לאשה לדבר מתחת לחופה. לטקס החתונה צביון יהודי אך רמת המסורתיות נקבעת בהתאם לרצונו של הזוג תוך הענקת גמישות רבה לרצון הזוג. 

רב לחתונה ללא רבנות:

זוגות הנישאים באמצעות רב לחתונה ללא רבנות, רשאים לבחור כיצד ייראה הטקס. זוגות רבים בוחרים בחתונה רפורמית "כשרה" אך שוויונית. החתונה יכולה לכלול כתובה המהווה ברית זוגיות וכוללת את הערכים החשובים לזוג אשר עליהם הם מתחייבים אחד מול השני. קרבת הטקס לדת, תלויה אך ורק ברצונו של הזוג. מומלץ תמיד להיפגש עם הרב אשר לו ניסיון עשיר בניהול טקסי חתונה רפורמים ולקבל טיפים כיצד לערוך את הטקס בצורה המיוחדת והמרגשת ביותר הן עבור הזוג והן עבור הקהל המתארח בחתונה. 

חתונה בכל יום שתרצו:

המשמעות של חתונה עם רב שמקדש ללא רבנות היא האפשרות לערוך את החתונה גם בשבת, ערב חג ובתקופות שונות בהן ההלכה היהודית אינה מאפשרת חתונה כמו לדוגמא בתקופת העומר. היכולת לבחור עומדת במרכז חתונה שבה מוזמן רב לחתונה אזרחית והיא פותחת בפני הזוג הנישא אינספור דרכים לנהל את הטקס בין אם מסורתי ובין אם בכיוון רוחני יותר ברוח אמונתם הפרטית של בני הזוג תוך שימת דגש על טקס ייחודי ואישי במיוחד. 

דתי, חילוני ורפורמי נפגשים בארגון אתר הרב:

אתר הרב הנו ארגון מסורתי הפועל לאיחוד, ליכוד וסובלנות בין חילונים ודתיים במדינת ישראל והוא רואה בייעודו המרכזי, סיוע בגישור בין שני העולמות. בראש הארגון עומד דרור לוי. הארגון שם לעצמו למטרה לסייע, לחבר וליצור אהבה ושותפות בין הציבור הדתי לחילוני במדינה. פעולותיו של הארגון נרחבות וכוללות הדרכות והסברה במוסדות שונים ברחבי הארץ. האתר מקבץ אליו את כל הטקסים היהודים הקיימים על מנת לסייע לזוגות המעוניינים לעשות את הבחירה הטובה ביותר לטקס החתונה המושלם והבלתי נשכח. בתור ארגון מסורתי, קובצו באתר טובי הרבנים המזוהים עם הציבור החילוני, המבינים את חשיבותו של ניהול טקס יהודי אותנטי, מרשים ומרגש הכובש את לב הזוג וקהל המוזמנים. 

ארגון אתר הרב עושה לכם את האירוע:

אחד היתרונות הבולטים ביותר של ארגון אתר הרב היא העובדה כי הרבנים באתר אינם ממליצים על עצמם. שירות לקוחות הזמין בכל עת, מסייע לזוג לבחור רב על פי סגנונו והעדפותיו ובכך חוסך זמן רב, התלבטות וחיפושים רבים. מחפשים רב לאירוע (חתונה, פדיון הבן, ברית, בריתה, בר או בת מצווה)המתאים להשקפת עולמכם וסגנון חייכם שיהפוך את האירוע שלכם למרשים, מרגש ובלתי נשכח? זה הזמן ליצור קשר עם אתר הרב. מזל טוב. 


לרב לחתונה ללא רבנות התקשרו:
073-374-6655

טואול - בניית אתרים