רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

אתר הרב - רב לחתונה אורתודוכסי דתי לפי בחירתך

רב לחתונה / לחופה אורתודכסי דתי סגנון דתי, מסורתי, מודרני, אישי מתלבטים? התקשרו 073-374-6655 ונשמח לעזור


אתר הרב - לא עוד רב שממליץ על עצמו.

אתר הרב - בודק, בוחן וממליץ לכם בדיוק את הרב שמתאים לדרישותכם, סגנונכם, מיקום ותאריך החופה שלכם.

אתר הרב - ארגון התנדבותי שבודק עבורכם את הרבנים המומלצים, המרגשים, והטובים ביותר.

אתר הרב - לא עוד ריצות, חיפושים ובזבוז זמן, אתם מקבלים בדיוק את הרב שחיפשתם לאירוע של פעם בחיים.

אתר הרב - הגולשים ממליצים, אנחנו מיעצים ואתם בוחרים.

רבנים לחתונה אורתודוכסים - רב לחתונה דתי / מסורתי לפי בחירתך

הרב יצחק כהן 
עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ.

הרב יצחק כהן עורך חופה וקידושין בסגנון ישראלי קצר, שמח ובאווירה נעימה. הרב מאפשר פגישת היכרות מקדימה לתיאום ציפיות ולשילוב אלמנטים וסיפורים אישיים על בני הזוג שיצרו חופה ייחודית עבורם ויכבשו את לב האורחים. הרב יצחק כהן הוא רב חדשני וכריזמטי שיודע לערוך חופה שתשלב את הרצונות של בני הזוג והסיפור שלהם ליצירת מעמד בלתי נשכח וזיכרונות מרגשים שיחקקו בליבם. כמו כן הרב יצחק כהן עוזר ומדריך אותכם בעניינים הקשורים לרבנות ויתרונו הבולט שהוא קשוב לצרכים של הזוגות והופך להיות ידיד קרוב לכל דאגה, עזרה או בקשה שיצטרכו בהמשך הדרך וכך יעידו גם ממליציו הרבים.
 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב יצחק כהן

הרב מרדכי גולדשטיין
עורך חופה בסגנון קליל,מרשים,ומרגש.

הרב מרדכי גולדשטיין עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ. הרב מעביר את החופה בסגנון "צעיר" קליל,ומרגש עם שילוב של הומור בטעם טוב.הרב מתאם פגישת ציפיות עם הזוג ועורך חופה בלתי נשכחת של "פעם בחיים".
 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב מרדכי גולדשטיין

הרב המזמר היגרי יצחק
עריכת חופה וקידושין בליווי שירה.

הרב המזמר הגרי יצחק מרשים ומרגש בשירתו ואופן עריכת הטקס שילוב מדהים ביופיו של טקס שמשולב:בשירה,בהופעה,בריגוש ,טקס מרשים ביותר שמתבצע בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג.במגוון רחב,מרשים,ומרגש שרק הרב הגרי יצחק יכול להציע. בשילוב קלידן ותקיעת שופר יש גם אפשרות לגלימה על מנת ליחד את הטקס.טקס יחודי במינו שלא ישכח ויכבוש את לב האורחים.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב יצחק היגרי


הרב שמעון יוחאי רב מזמר
עורך חופה וקידושין בליווי שירה ונגינה

הרב המזמר שמעון יוחאי הינו רב מוסמך ואף מוזיקאי מחונן בעל קול מדהים יחד עם הופעת במה מרשימה שסוחפת את הקהל בשירה ובשמחה,הרב מאפשר פגישה מראש במשרדו לתיאום ציפיות ובחירת סגנון השירה והנגינה בחופה,שימו לב לקהל המהופנט לחופה דבר שרק אדם עם רקורד של עשרות הופעות וחופות יכול לבצע...
 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב שמעון יוחאי

הרב אברהם שבתאי
עורך חופה בסגנון מרשים ומרגש עם הומור קליל

הרב אברהם שבתאי עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ ומאפשר לכם לתת שכר טירחה כראות עינכם. החופה נערכת בסגנון מרשים קליל ומרגש בשילוב שירה קלילה(לפי בקשת הזוג) בתוספת נופח אישי על סיפור היכרותכם. במהלך החופה משרה אוירה רגועה ונעימה. בקיצור חופה שתכבוש את לב הקהל .הרב אברהם שבתאי מלוה ומדריך אותכם בענינים הקשורים לרבנות .ועורך את החופה בסגנון צעיר,ומרשים, בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג לחופה של פעם בחיים
 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב אברהם שבתאי


הרב אליהו שטיגליץ 
רב לחתונה בסגנון קליל מרשים ומרגש

הרב אליהו שטיגליץ עורך חופה קלילה ומרשימה בכל הסגנונות .חופה מרגשת עם הומור קליל שמצליח לנגוע ולכבוש את לב האורחים. הרב אליהו שטיגליץ מרשים ומרגש בשירתו ואופן עריכת הטקס שילוב מדהים ביופיו של טקס שמשולב: בשירה קלילה (לפי דרישה), בהופעה, בריגוש, טקס מרשים ביותר שמתבצע בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב אליהו שטיגליץ

הרב אבנר סיטבון
עורך חופה בסגנון קליל,מרשים,ומרגש.

הרב אבנר רב מחתן בסגנון מסורתי קליל וליברלי ובשילוב שירה (לפי בקשת הזוג). 
שילוב של חופה עם כל האלמנטים המסורתים לחופה מרשימה ומרגשת בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג.
אפשרות לערוך חופה באנגלית או צרפתית.
יש אופציה לשילוב שופר או תופים במהלך החופה.הרב אבנר עורך חופה בכל הסגנונות בתיאום מושלם עם בני הזוג.מורה מנחה ומשרה אווירה נעימה בכל התהליך החופה. לחופה יחודית ובלתי נשכחת.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב אבנר סיטבון

הרב אליהו ברקאי (גר בירושלים)
 עורך חופה בסגנון קליל מרשים ומרגש בתיאום ציפיות.

הרב אליהו ברקאי עורך חופה בכל הסגנונות ובאזור ירושלים, אופציה לעריכת טקס מרשים,קליל,ומרגש.או טקס שמלבה את השימחה והמעמד המרגש,יכולת לשלב כל סגנון זהו יתרונו הבולט של הרבאליהו ברקאי,מבצע תיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג לטקס מיוחד במינו שלא ישכח.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב אליהו ברקאי

הרב עופר עקיבא (גר ביבנה עורך חופות כל הארץ)
עורך חופה בסגנון צעיר קליל מרשים ומרגש

הרב עופר עקיבא עורך חופה וקידושין בכל חלקי הארץ. החופה נערכת בצורה יפה נעימה וקלילה לפי בחירתכם יש גם אפשרות גם לשלב שירה קלילה ומשמחת לפי בקשת הזוג או נופח אישי על סיפור הכרותכם. במהלך החופה משרה אוירה רגועה ונעימה, שמחה ומרגשת . בקיצור חופה בלתי נשכחת הרבעופר עקיבא מלוה ומדריך אותכם בענינים הקשורים לרבנות .הרב עופר עקיבא עורך את החופה בסגנון צעיר,מרגש,ומרשים, בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג לחופה של פעם בחיים
עלות מחיר החופה היא 1200 ש"ח.
 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב עופר עקיבא

הרב יצחק טובלי - באזור ירושלים (שכר טרחה לפי ראות עינכם)
רב לחתונה בסגנון קליל ומרגש בשילוב שירה

הרב יצחק טובלי מוסמך מטעם הרבנות עורך חופות באזור ירושלים מאמין באיחוד לבבות ומאמין שאירוע מרגש זה מראה את היופי של הדת ולכן מאפשר לתת שכר טרחה לפי ראות עינכם. החופה נערכת לפי בקשת הזוג בכל סגנון לפי בחירתכם יש אפשרות לשלב גם נופח אישי על סיפור הכרותכם או דגש על אנשים חשובים ויקרים במישפחתכם בשילוב שירה קלילה ומשמחת את לב הקהל לפי המוטו של הרב להתחתן עם חיוך)) במהלך החופה משרה אוירה רגועה ונעימה, שמחה ומרגשת. הרב יצחק טובלי עורך את החופה בסגנון צעיר ומרגש בתיאום ציפיות מושלם עם בני הזוג לחופה של פעם בחיים. ומאפשר לכם לתת שכר טירחה לפי ראות עינכם.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה בירושלים - הרב יצחק טובלי

הרב דב בקשט
רב מחתן / מקדש לחופה / לחתונה המושלמת.

הרב דב בקשט עורך חופה בסגנון ישראלי,אשכנזי בשילוב של ריגוש והומור,באווירה קלילה בתיאום ציפיות עם בני הזוג, הרב מאושר ע"י הרבנות הראשית בישראל,עורך חופות בכל רחבי הארץ.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב דב בקשט

הרב אליהו זגורי
רב מזמר לחתונה שכר טירחה לפי ראות ענכם

הרב אליהו זגורי רב מזמר בסגנון מרשים,קליל,ומרגש עם תיאום מושלם לסגנון החופה שחלמתם. שילוב סגנון יחודי ומרגש שמתאים רק לכם.פגישת היכרות,סיוע ברבנות,הדרכה ועזרה שתגרום לכם להתרגש ולהיות מוכנים לרגע המאושר בחייכם.וכל זאת באהבה ובאמונה בגודל המצווה וחשיבות האירוע והכל ינתן מכל הלב,בחיוך,וברגישות.

 פרטים והמלצות      שירות לקוחות: 073-374-6655

רב לחתונה הרב אליהו זגורי

 

מספר נושאים חשובים לקראת הפגישה עם הרב :

* בפגישתכם עם הרב ציינו בפניו אם אתם מעונינים להוסיף אלמנט אישי משלכם לטקס על מנת לתת לו גוון ונופך אישי יותר, בנוסף על החלק ההלכתי-הפורמלי. וזאת, על מנת ליחד את הטקס ולרגש את לב המשפחות והאורחים ובכך להטביע את חותמכם האישי על המעמד הנשגב הזה.


*בפגישה עם הרב סגננו לעצמכם את אופי החופה שתרצו. האם חופה קלילה ומרגשת ? או אולי חופה שתדגיש את חשיבות המעמד והטקסיות שבה ? תיאום סגנון ואופי החופה מראש, יגרום לכם בני הזוג להרגיש הרבה יותר מוכנים ונינוחים לקראת המעמד ויסיר מכם לחץ מיותר.


*תאמו עם הרב את זמן ואופן הגעתו לגן וקחו בחשבון את זמן מעמד החתימה על הכתובה 15-20 דקות.


והחשוב מכל תדאגו שהרב יתחייב לכם על עריכת חופה אחת בלבד בערב . וזאת על מנת לעמוד בלוח הזמנים שלכם בני הזוג, ולתת לכם בערב הגדול שלכם את מלוא הזמן ותשומת הלב המגיעה לכם ולבני משפחותיכם.


*בפגישה עם הרב ציינו בפניו, האם אתם מעונינים להזמין במהלך הטקס בני משפחה או אורחים נכבדים על מנת לברך את שבע הברכות - להקריא את הכתובה וכדומה. מה שנותן יותר רגישות למעמד וכבוד מיוחד לאורחים ספציפיים שאותם תרצו לכבד ולהוקיר.


*בפגישה ידון עמכם הרב על עולמכם הרוחני ועל העדפותכים האישיות, ויחבר בין תחושותיכם והשקפת עולמכם לבין מעמד הטקס והמסורת היהודית, זאת, על מנת ליצור את האווירה המושלמת ביותר עבורכם בעת הטקס.


*ציינו בפני הרב האם אתם מעונינים להחליף 'הבטחות אישיות' ביניכם במהלך הטקס, מה שיתן לטקס נופך אישי וידגיש את הרגשותיכם ואת הבטחותיכם האחד לשני, טרם צאתכם לעתיד משותף.


*הכינו את הרב האם יש רגישות משפחתית כלשהי: אם מישהו קרוב במשפחה נפטר לאחרונה או הצורך לכבד אורח מיוחד שטרח והגיע במיוחד מחו"ל והאם אתם רוצים שהרב יזכיר זאת במעמד נשגב וקדוש זה.

*ידעו את הרב באופן סדר עמידת המשפחה מתחת לחופה. מי עומד מצדדי בני הזוג : הורים, סבים, אחים-אחיות, אורחים נכבדים ?, מי מלווה את הכלה ?, ומי מלוה את החתן ?, או אולי תצעדו אתם לבדכם אל החופה וההורים ו-או המשפחה הקרובה יכנסו אליה לפניכם או אחריכם ?, מהו אופן ההכרזה על כניסת הכלה והחתן לטקס? כל זאת, על מנת ליצר אווירה של התעלות רגשית בלבכם ובלב המשפחות והאורחים.


*תאמו עם הרב האם אתם מעונינים שהוא יביא את העדים או שאתם מעונינים להביא בעצמכם עדים (שני עדים שומרי מצוות שאין ביניהם קשר משפחתי).


מעדותם של מאות זוגות מאושרים שנישאו עולה כי פגישת ההכנה והתיאום שהם קימו עם הרב תרמה להם (וגם לרב) רבות, לקראת הערב הגדול בחייכם שבמרכזו מעמד החופה והקידושין.


הפגישה עם הרב וההכנה תייצר אצלכם את הבטחון המלא שאיתו אתם מעוניינים להגיע לחופה: רגועים, נינוחים שלווים, כשאתם יודעים שהרב העומד עימכם מתחת לחופה -מעניק לכם בטחון ושלווה, ומנהל את הטקס ע"פ סגנונכם האישי תוך שמירה על כל כללי ההלכה והמסורת הנדרשים, ללא לחץ מיותר, ועם המון המון ניחוח של אוירה יהודית אוטנטית.


לכם ולאורחים נשאר רק להנות ולהתרגש מאופן עריכת הטקס ומהאווירה המיוחדת שאתם הטבעתם בה את חותמכם האישי.

טואול - בניית אתרים