רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

רב רפורמי לחתונה | חתונה רפורמית
כל הרבנים הרפורמים לבחירתכם, כל המידע הנדרש לקראת החתונה
חתונה רפורמית מהי:

חתונה רפורמית היא חתונה שוויונית שעורכים אותה רב רפורמי או רבה רפורמית, רוב הזוגות בארץ מתחתנים בטקס אורתודוכסי מסורתי, המקיים את החופה לפי התפיסה
היהודית דתית. חתונה אורתודוכסית זה חייבת להיום רשומה ברבנות ובאישורה.
רבים מהזוגות מחפשים דרך אחרת ויחודית להתחתן, לעתים רבות עקב הקשיים הרבים שהרבנות הראשית לישראל מערימה על זוגות המתחתנים עקב סוגיית היהדות
של בני הזוג או אי רצונותם של בני הזוג עצמם לעבור את כל התהליך דרך הרבנות.
ולבחור בחופה רפורמית שמייחדת אותם ולא מחייבת אותם לעבור תהליך רישום דרך הרבנות.
עם כל זאת רבים מהזוגות בוחרים בטקס חופה רפורמי שמאפיין את הסממנים היהודים כגון שבע ברכות, כתובה, רב עם חזות דתית (רב לחתונה זקן), וכל זאת 
על מנת להרגיש מחוברים לחופה וליהדות ולהרגשה טבעית בין האורחים למעמד החופה.
יתרונות החופה הרפורמית שהיא מאפשרת ליצור חופה ייחודית בהתאם לרוח האמונה של שני בני הזוג, הם יכולים לקדש זה את זה, הם יכולים לשלב לברכות המסורתיות
ברכות חדשות ואישיות, הם יכולים לשלב בטקס בני משפחה וחברים וליצור חופה בערכים השוויונים המאפינים את בני הזוג.
חתונה רפורמית למעשה משלבת את הסממנים המסורתים המוכרים כגון: כתובה, שבע ברכות, טבעת עם ערכים שוויונים ובנימה אישית של שני בני הזוג. 

מקווה בהוויה הרפורמית:

בהוויה האורתודוכסית המסורתית ההלכה מחייבת את האישה לטבול בטרם כניסתה לחופה. לפי היהדות הטבילה מסמלת היטהרות בטרם תהפוך האישה לאשת איש.
מבחינת הרבנים הרפורמים אין הכרח בטבילה.

ההכנה למפגש עם רב רפורמי/חתונה רפורמית:

*בפגישה עם הרב הרפורמי סגננו לעצמכם את אופי החופה שתרצו. האם חופה קלילה ומרגשת ?
 או אולי חופה שתדגיש את חשיבות המעמד והטקסיות שבה ? תיאום סגנון ואופי החופה מראש, יגרום לכם בני הזוג
 להרגיש הרבה יותר מוכנים ונינוחים לקראת המעמד ויסיר מכם לחץ מיותר.

*בפגישתכם עם הרב הרפורמי צינו בפניו אם אתם מעונינים להוסיף אלמנט אישי משלכם לטקס על מנת לתת גוון ונופך אישי יותר
,בנוסף על ההחלק ההילכתי הפורמלי. וזאת על מנת ליחד את הטקס ולרגש את לב המשפחות והאורחים ובכך להטביע את
חותמכם האישי על המעמד הנשגב.

*תאמו עם הרב הרפורמי את זמן ואופן הגעתו לגן .

*החשוב מכל תדאגו שהרב הרפורמי יתחייב לכם על עריכת חופה אחת בלבד בערב . וזאת על מנת לעמוד בלוח הזמנים שלכם בני הזוג, ולתת לכם בערב הגדול שלכם את מלוא הזמן ותשומת הלב המגיעה לכם ולבני משפחותיכם.


*בפגישה עם הרב הרפורמי ציינו בפניו, האם אתם מעונינים להזמין במהלך הטקס בני משפחה או אורחים נכבדים על מנת לברך את שבע הברכות - להקריא את הכתובה וכדומה. מה שנותן יותר רגישות למעמד וכבוד מיוחד לאורחים ספציפיים שאותם תרצו לכבד ולהוקיר ותוכלו לשלב במסגרת הרוח השוויונית של החופה הרפורמית אלמנטים אישיים שלכם.


*בפגישה ידון עמכם הרב הרפורמי על עולמכם הרוחני ועל העדפותכים האישיות, ויחבר בין תחושותיכם והשקפת עולמכם לבין מעמד הטקס ברפורמי, זאת על מנת ליצור את האווירה המושלמת ביותר עבורכם בעת הטקס.


*ציינו בפני הרב הרפורמי האם אתם מעונינים להחליף 'הבטחות אישיות' ביניכם במהלך הטקס, מה שיתן לטקס נופך אישי וידגיש את הרגשותיכם ואת הבטחותיכם האחד לשני, טרם צאתכם לעתיד משותף.


*הכינו את הרב הרפורמי האם יש רגישות משפחתית כלשהי: אם מישהו קרוב במשפחה נפטר לאחרונה או הצורך לכבד אורח מיוחד שטרח והגיע במיוחד מחו"ל והאם אתם רוצים שהרב יזכיר זאת במעמד נשגב וקדוש זה.

*ידעו את הרב הרפורמי באופן סדר עמידת המשפחה מתחת לחופה. מי עומד מצדדי בני הזוג : הורים, סבים, אחים-אחיות, אורחים נכבדים ?, מי מלווה את הכלה ?, ומי מלוה את החתן ?, או אולי תצעדו אתם לבדכם אל החופה וההורים ו-או המשפחה הקרובה יכנסו אליה לפניכם או אחריכם ?, מהו אופן ההכרזה על כניסת הכלה והחתן לטקס? כל זאת, על מנת ליצר אווירה של התעלות רגשית בלבכם ובלב המשפחות והאורחים.


*תאמו עם הרב הרפורמי האם אתם מעונינים שהוא יביא את העדים או שאתם מעונינים להביא בעצמכם עדים (שני עדים שומרי מצוות שאין ביניהם קשר משפחתי).


מעדותם של מאות זוגות מאושרים שנישאו עולה כי פגישת ההכנה והתיאום שהם קימו עם הרב תרמה להם (וגם לרב) רבות, לקראת הערב הגדול בחייכם שבמרכזו מעמד החופה והקידושין.


הפגישה עם הרב וההכנה תייצר אצלכם את הבטחון המלא שאיתו אתם מעוניינים להגיע לחופה: רגועים, נינוחים שלווים, כשאתם יודעים שהרב העומד עימכם מתחת לחופה -מעניק לכם בטחון ושלווה, ומנהל את הטקס ע"פ סגנונכם האישי, ללא לחץ מיותר, ועם המון המון ניחוח של אוירה יהודית אוטנטית משולבת בערכים של הדדתיות שמיחדים אתכם.


לכם ולאורחים נשאר רק להנות ולהתרגש מאופן עריכת הטקס ומהאווירה המיוחדת שאתם הטבעתם בה את חותמכם האישי.


  רבנים רפורמים מומלצים לבחירתכם:

הרב איציק מקייטן רב רפורמי / חילוני לחתונה
עורך חופה בכל הסגנונות בסגנון קליל,ומרגש או בליווי שירה.

הרב איציק מקייטן הוא רב חילוני בוגר מסלול תמורה הכשרה של הרבנות החילונית בישראל. חתונה מרגשת ובלתי נשכחת.הוא מחתן את כל הזוגות גם את אלה שאינם יהודיים.הרב איציק קייטן עורך את החופה בכל הסגנונות אם זאת חופה קלילה ומרגשת ואם זאת חופה עם שילוב ירה לשמח את לה הקהל.הרב איציק מקייטן הוא עורך טקסי חופה מקצועי שמשלב חוויה נדירה עוצמתה ומעמד מרגש שלא ישכח.

  פרטים והמלצות        שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב איציק מקייטן רב חילוני לחתונה

הרב יוסי בן הרוש רב רפורמי/ חילוני לחתונה
עורך חופה בסגנון דתי קליל ומרגש בשילוב שירה..

הרב יוסי בן הרוש הוא רב ייחודי שעורך את החופה בסגנון מרשים קליל ומרגש בשילוב שירה משמחת לפי בקשת הזוג. חופה המשלבת בין יופי והאמונה בערכים יהודיים ובין חופה בסגנון רוחני ודתי שכובשת ומרגשת את לב הקהל. חופה שהאורחים יזדהו ויתרגשו מכל רגע . הרב יוסי בן הרוש חיתן אלפי זוגות ומסייע בכל פנייה, מאמין שכל זוג זכאי לחופה מרגשת וכובשת המשלבת ערכים שיויונים וערכים רוחניים ודתיים כאחד.

  פרטים והמלצות        שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב יוסי בן הרוש רב חילוני לחתונה

הרב אסף פרייס רב רפורמי/ חילוני לחתונה 
עורך חופה בסגנון מסורתי דתי בתיאום מושלם עים בני הזוג.

הרב אסף פרייס עורך טקס חופה מרשים ביופיו ובהגשתו בסגנון מסורתי קליל ומרגש,חופה מכובדת שפונה וכובשת את לב האורחים.זהו טקס מיוחד שיאפשר לזוג להרגיש בנוח במעמד החופה ולאורחים להתחבר לטקס כמייטב המסורת כולל שבע ברכות,כתובה,כטקס מסורתי מרשים שיתואם לפי בקשת בני הזוג. טקס החופה, הזמן והסגנון יותאם מראש לדרישות הזוג כדי ליצור התאמה מקסימלית לצורכיהם. הרב עורך חופה אחת בלבד בכל ערב.

  פרטים והמלצות        שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב אסף פרייס רב חילוני לחתונה


רבנים לחתונה קונסרבטיבים


הרב אהוד בנדל רב קונסרבטיבי לחתונה
עורך חופה בסגנון מסורתי דתי קליל ומרגש

הרב אהוד בנדל משלב בסגנונו את הנוסח המסורתי של חופה וקידושין כדת משה וישראל עם אפשרות להכללת מרכיבים חדשניים ושוויוניים התואמים את ערכי זמננו. ​

  פרטים והמלצות        שירות לקוחות:  073-374-6655

הרב אהוד בנדל רב רפורמי חילוני לחתונה


טואול - בניית אתרים