רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך

רב לחתונה - דתי, חילוני, רפורמי לבחירתך
לייעוץ והמלצות התקשרו:
073-374-6655    

ארגון בר מצווה בכותל
ארגון בר מצווה בכותל - חברת מעגליי חיים
חוויה בלתי נשכחת

 חברת מעגלי חיים בהנהלתו של אסף פרייס עם ניסיון של שנים בתחום ומאחריה מאות ארגוני בר מצוות בלתי נשכחות, יארגנו לכם הפקה מרגשת בהתאם לתקציב שלכם המתוכננת ומוקפדת לפרטי פרטים והכל במחירים הכי נגישים שיש!
הפקת בר מצווה של פעם בחיים המחברת מסורת יהודית עם חגיגה משפחתית שמחה ומושקעת במקומות המרגשים והמיוחדים ביותר בישראל. 

כל נער חולם על היום בו הוא יעלה לתורה ויחגוג את בר המצווה כשהוא מוקף משפחה וחברים. כדי להפוך את האירוע המשמעותי המסמל את המעבר מילדות לבגרות ולחוות את עוצמת החיבור לעם היהודי ולמסורת, מומלץ לבחור ארגון בר מצווה בכותל ובמצדה עם חברה המתמחה בהפקת חגיגות בר מצווה המלווה אתכם ודואגת לפרטים הקטנים ביותר. חברת "מעגלי החיים" מזמינה אתכם לחגוג את בר המצווה עם הפקה חד פעמית ובלתי נשכחת של עליה לתורה במקומות החשובים והמיוחדים ביותר בעולם היהודי בכותל המערבי או בבית הכנסת העתיק ביותר בעולם המשקיף אל נופי ים המלח ומדבר יהודה. לחברת "מעגלי החיים" ניסיון רב בהפקת מאות אירועי בר מצווה מרגשים ומיוחדים הכוללים אטרקציות, מסעדות וקייטרינג, תופים ושופרות וכל מה שצריך כדי להפוך את בר המצווה שלכם לאירוע שכולם ידברו עליו. 

ארגון בר מצווה בכותל


בן 13 למצוות:

בר מצווה הוא יום ההולדת ה-13 של כל נער יהודי. על פי המסורת, מחויב הנער בעשיית מצוות בזכות עצמו ולא בשם הוריו שהיו אחראים עליו לפני כן. בשל כך, באירוע בר המצווה, על פי ההלכה אומר האב לבנו: "ברוך שפטרנו מעונשו של זה". טקס בר מצווה כולל את טקס הנחת התפילין הנערך ביום חול בימי שני או חמישי ועלייה לתורה הנערכת ביום שבת. טקס בר המצווה נערך הן במשפחות דתיות והן במשפחות מסורתיות או חילוניות והוא נועד על מנת לשמר ולחזק את הזהות היהודית. בכל משפחה יהודית בישראל או בתפוצות , טקס בר המצווה הוא בעל משמעות מיוחדת עד כדי כך שגם אנשים מבוגרים שלא זכו לערוך טקס בר מצווה כהלכתו בילדותם, מבקשים לעבור את הטקס המיוחד והמרגש. חגיגת בר מצווה הנערכת בכותל, היא עוצמתית ומרגשת ויוצקת משמעות מיוחדת ובלתי נשכחת לאירוע. 

ארגון בר מצווה בכותל

ארגון בר מצווה בכותל: 

שלוש עשרה שנים חיכיתם לרגע הזה. הילד שלכם מגיע למצוות. את המאורע המרגש הזה, בוחרים רבים מהיהודים בישראל ובתפוצות לציין בכותל המערבי, השריד האחרון מבית המקדש הקיים כבר יותר מאלפיים שנה ולו חשיבות דתית, לאומית והיסטורית. לכותל קדושה מיוחדת ובימי שני וחמישי, בוחרים בני מצווה רבים להניח בו תפילין במסגרת טקס בר מצווה מיוחד. חברת "מעגלי החיים" מתמחה בארגון בר מצווה בכותל. במהלך השנים, הפיקה החברה מאות אירועי בר מצווה מרגשים, משמחים ובלתי נשכחים בכותל כשהם מלווים את המשפחה ואת חתן בר המצווה לאורך כל האירוע ודואגים לכל פרט ופרט על מנת להפוך את היום המיוחד הזה לחוויה ייחודית, קסומה, שמחה ומרגשת במיוחד. החברה דואגת עבורכם לארגון מושלם המתחיל בהסעת האורחים, ליווי חתן בר המצווה עם תופים, שופרות וכלייזמרים, בלונים וחופה, עריכת טקס בר מצווה חגיגי ומרגש, צלם וידיאו וסטילס, ארוחה במסעדה, קייטרינג או ארוחה בפארקים, סיורים מודרכים בירושלים ובאתרים ושלל אטרקציות וכל זאת עם פתרונות המותאמים לכל עונות השנה.


ארגון בר מצווה בכותל - אסף פרייס

חוויה בלתי נשכחת במקום הקדוש ביותר לעם היהודי

אסף פרייס מנהל חברת מעגלי חיים יכיר לכם את כל המקומות הקדושים
בירושלים בכלל והכותל בפרט, ויצור לכם הפקה של רגעים בלתי נשכחים.
כך שלכם נשאר רק להנות מהזיכרונות שילוו אתכם לחיים.

ארגון בר מצווה בכותל - מעגלי חיים

הפקה מוקפדת ומתכוננת עד לפרטים הקטנים

חברת מעגלי חיים יודעת שכל פרט ופרט חשוב לכם, לחברה יש צוותי הפקה

ברמות הגבוהות ביותר הכוללות צלמים, אטרקציות, הסעות, קייטרינג כל זאת ועוד על מנת לתת לכם את השקט הנפשי שהכל מנוהל ולכם מחכה חוייה בלתי נשכחת. 

ארגון בר מצווה במצדה:  

גן לאומי מצדה הוא אתר מורשת עולמי והוא אחד מאתרי התיירות הפופולריים בישראל. מצדה הוא מבצר עתיק בעל משמעות עמוקה לעם היהודי הנישא בגובה 450 מטרים מעל ים המלח הנמצא למרגלותיו. במצדה, נמצא בית הכנסת העתיק אשר נבנה בתקופת בית שני ונחשב לאחד הקדומים בעולם. כיום, נערכים בו טקסים דתיים שונים וביניהם טקסי בר מצווה מיוחדים ומרגשים. לצורך כך, מועלה לאתר מצדה ספר תורה ובימי שני וחמישי עולים אליו בני מצווה רבים כדי לחגוג את האירוע המרגש. חברת "מעגלי החיים" מפיקה טקסי בר מצווה מרגשים במיוחד במצדה עם תהלוכה מרגשת של תופים, כלייזמרים ושופרות המלווה את חתן בר המצווה לעבר טקס בר המצווה המיוחד היוצר חיבור עמוק עם ההיסטוריה של עם ישראל. המפיקים המנוסים של "מעגלי החיים" ילוו אתכם וידאגו לתיאום מושלם בין כל הגורמים בכדי ליצור אירוע מושלם: הסעות האורחים, העלייה ברכבל, העלאת ספר התורה, כיסאות, סיור באתר, אטרקציות, ארוחות, מסעדות, קייטרינג ועוד עם פתרונות לכל עונה בשנה בה תרצו לחגוג אירוע בר מצווה שכולו חוויה מרגשת. 

כל היתרונות של ארגון בר מצווה בכותל ובמצדה עם חברת "מעגלי החיים": 


  • ניסיון שעושה את ההבדל – במהלך השנים, הפיקה חברת "מעגלי החיים" מאות אירועי בר מצווה מוצלחים בכותל, במצדה ובמקומות אחרים והפכו את היום החשוב בחייו של בן ה-13 ומשפחתו לחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת וזאת, הודות לניסיון הרב אותו צברו המפיקים ואנשי הצוות ההופכים אותם למקצוענים של ממש בהפקת טקסי בר מצווה. 
  • ארגון מושלם – מאחורי החברה עומדים מפיקים ואנשי צוות מנוסים אשר ידאגו לתאם את כל מה שצריך מאחורי הקלעים לרבות הסעות, קייטרינג, תיאומים, אטרקציות, צלמים ועוד וזאת, על מנת שאתם תוכלו להגיע בראש שקט וליהנות מהאירוע המושלם שלכם. 
  • ליווי צמוד – מפגישת תיאום הציפיות הראשונה ועד סיום האירוע, מלווים אתכם מפיקי החברה ומקפידים להגשים עבורכם כל חלום גם במהלך האירוע תוך מציאת פתרונות יצירתיים ונתינת מענה לכל בקשה בשטח. 
  • מחירים אטרקטיביים – הניסיון וההיכרות העמוקה ומרובת השנים של אנשי ההפקה והצוות עם הספקים השונים ביניהם : מסעדות, חברות קייטרינג, נגנים, חברות אוטובוסים, צלמי, מפעילי אטרקציות ועוד, מאפשרים לחברת "מעגלי החיים" להפיק אירוע במחירים אטרקטיביים במיוחד. 

מגשימים לכם חלום של בר מצווה:

חברת "מעגלי החיים" מתמחה בהפקת טקסים במעגלי החיים היהודיים ברוח המסורת היהודית עם דגש על עיצוב טקס המתאים ברוחו להשקפת העולם של המשפחה החוגגת וכמובן של חתן בר המצווה. במהלך השנים, הפיקה החברה מאות טקסי בר מצווה מרגשים וייחודיים בכותל המערבי, במצדה ובאתרים נוספים עבור בני נוער וכן עבור מבוגרים אשר בשל סיבות שונות לא זכו לחגוג את טקס בר המצווה שלהם ולעלות לתורה (ניצולי שואה, עולים חדשים ממדינות חבר העמים ועוד). הטקסים הנערכים מותאמים לכל עונות השנה וכן מותאמים לאנשים עם צרכים מיוחדים המתקשים בתנועה ובהליכה. חזונה של חברת "מעגלי החיים" הוא הנגשת המסורת היהודית לכל אדם לפי השקפתו ואורח חייו. לחברה, מפיקים מקצועיים ואנשי צוות מנוסים המלווים את המשפחה החוגגת ואת חתן בר המצווה וקשובים לכל בקשה וחלום שלהם וכן, קשרים עם ספקים מובילים בתחום המאפשרים לה להיות אטרקטיבית במיוחד גם מבחינת עלות האירוע. בנוסף, מציעה החברה לימוד והכנה מרחוק של חתן בר המצווה לטקס החשוב, להנחת התפילין וכמובן, לעלייה לתורה.

אם אתם חולמים על אירוע בר מצווה מיוחד במינו שהמוזמנים שלכם לא יפסיקו לדבר עליו, זה הזמן ליצור קשר עם המפיקים של "מעגלי החיים" ולחגוג טקס בר מצווה בכותל או במצדה שכולו חוויה מדהימה. 

                                                                                                         

 
ארגון בר מצווה בכותל
בחברת מעגלי חיים
בהנהלת אסף פרייס התקשרו:
073-374-6655

 


טואול - בניית אתרים